گزارش آگهی

هُدهُد مهربانی قالی سلیمان، بر شانه‌ ایران زمین

۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۸:۰۱
کد خبر: ۳۰۳۸۴۷
هُدهُد مهربانی قالی سلیمان، بر شانه‌ ایران زمین

مجموعه قالی سلیمان یک نام آشنا و معتبر در زمینه ریسندگی و بافندگی است که در سال 1361 در اصفهان تأسیس شده است. این مجموعه، فعالیت‌های گسترده‌ای را در زمینه رفع محرومیت‌های اجتماعی از آغاز تأسیس تا به امروز انجام داده است.

برای پیشرفت جامعه، همواره لازم است تا همۀ ارکان آن جامعه دست به دست یکدیگر دهند و برای رسیدن به فردایی بهتر تلاش کنند. جامعه‌ای که ارکان آن تنها به نقش دولت‌ها بسنده نکنند، بلکه علاوه بر فعالیت اقتصادی در زمینه‌های اجتماعی نیز به هم‌نوعان خود یاری رسانند. یکی از مهم‌ترین ارکان هر جامعه‌ای نیز فعالان و مجموعه‌های اقتصادی، تولیدی و بازرگانی هستند که می‌توانند بخشی از سود حاصل از فعالیت‌های خود را صرف امور عام‌المنفعه کنند تا نقشی موثر در بهبود شرایط مادی و معنوی هم‌میهنان خود داشته باشند. نمونه این امر را می‌توان در کشورهای پیشرفته و موفق جهان مشاهده کرد که برندهای نام‌آشنای جهانی در کنار تلاش برای رسیدن به موفقیت‌های اقتصادی، به مسئولیت اجتماعی خود نیز عمل می‌کنند تا در جامعه‌ای سالم‌تر و شاداب‌تر به رشد خود ادامه دهند.

هُدهُد مهربانی قالی سلیمان، بر شانه‌ ایران زمین

یکی از برندهای خوش‌نام و با سابقه در امر مسئولیت اجتماعی در ایران، مجموعه کارخانجات قالی سلیمان است. قالی سلیمان «تلاش برای جامعه‌ای سالم‌تر» را به عنوان یکی از مهم‌ترین آرمان‌های خود همواره در نظر داشته است. ساخت مدرسه و بیمارستان‌ در نقاط مختلف ایران، آزادسازی زندانیان مالی و جرایم غیر عمد، حمایت از محیط زیست و فعالیت‌های مربوط به آن و انتخاب به عنوان واحد برگزیده صنعت سبز کشور در سال ۱۴۰۱، برگزاری برنامه‌های متنوع و شاد برای سالمندان، برگزاری کنسرت‌های فاخر برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه، تنها گوشه‌ای از اقدامات عام‌المنفعه قالی سلیمان است که علاوه بر اجر معنوی، در سلامت روان و کاهش آسیب‌های اجتماعی کشور نیز موثر خواهد بود.

هُدهُد مهربانی قالی سلیمان، بر شانه‌ ایران زمین

در سال جاری، مجموعه قالی سلیمان جهت ساماندهی بهتر اقدامات مسئولیت اجتماعی خود، پویشی را با عنوان «خرید بخیر» راه اندازی کرده است که در این کمپین، با هر خرید از قالی سلیمان، بخشی از سود حاصل از آن صرف امور خیر خواهد شد و نشان این برند که همان هُدهُد قالی سلیمان است، به عنوان سفیر این حرکت و با نام «هُدهُد مهربانی قالی سلیمان» بر شانه‌ اقشار آسیب‌پذیر کشور خواهد نشست تا مرهمی باشد بر آلام دردهای مادی و معنوی آنان.
در تازه‌ترین اقدام از پویش «خرید بخیر» مجموعه قالی سلیمان در شب یلدا، میزبان کودکان معصوم بهزیستی شهر اصفهان بوده است. در این مراسم هدهد مهربانی، با گرامیداشت این مناسبت کهن، سعی داشته است که طولانی‌ترین شب سال را در کنار تنهاترین فرشتگان خداوند در زمین سپری کند و با خلق لحظه‌های شاد برای این کودکان حتی برای یک شب، گوشه‌ای از مسئولیت معنوی خود را برای کشور عزیزمان ایفا کند.

هُدهُد مهربانی قالی سلیمان، بر شانه‌ ایران زمین

این مجموعه در نظر دارد تا اقدامات عام المنفعه خود را بسته به مناسبت‌های گوناگون ادامه دهد و عموم مردم می‌توانند با مراجعه به صفحه اختصاصی «خرید بخیر» از تمامی فعالیت‌های مادی و معنوی این کمپین مطلع شوند.

https://kharidbekheir.solomon-carpet.com/

ارسال نظر