مهلت ۱۰ روزه به شهرداری تهران

۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۰:۵۷:۴۵
کد خبر: ۲۱۴۰۰۷

رییس کمیته حقوقی شورای شهر تهران فرصت ۱۰ روزه‌ای به شهرداری تهران داد تا نسبت به بررسی پیوست‌های تذکرش در خصوص ایجاد دسترسی سامانه جامع حقوقی برای نظارت بر حسن اجرای احکام در دعاوی شهرداری تهران اقدام کنند.

مهدی اقراریان در جلسه دیروز شورای شهر تهران در تذکری با بیان اینکه تذکر من به شهردار تهران یک تذکر تأسف بار است. چرا که چند بار تذکرم را مطرح کردم اما پاسخی دریافت نشد، گفت: نامه به مرکز حقوقی شهرداری، مدیرعامل سازمان فاوا و دیگر بخش‌ها در خصوص لزوم ایجاد دسترسی سرمایه جامع حقوقی برای نظارت بر حسن اجرای احکام در دعاوی شهرداری تهران ارسال کرده‌ام اما ۹ ماه از این تاریخ گذشته و هنوز جوابی دریافت نکردم.

وی با بیان اینکه برخی به من می‌گویند که قبل از اینکه تذکری در صحن شورا بدهیم آن را با شهرداری مطرح کنید، گفت: ما موارد را تذکر می‌دهیم و نامه ارسال می‌کنیم و تماس می‌گیریم و بنا بر ضرورت در صحن شورا هم تذکر می‌دهیم اما حالا ۹ ماه از نامه‌نگاری من گذشته و شهرداری تهران به دلایل نامعلومی در امور نمایندگی ما اختلال ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه به شهردار تهران ۱۰ روز فرصت می‌دهم که نسبت به ایجاد دسترسی به این سامانه اقدام کند، گفت: باید ظرف مدت مقرر پیوست‌های این تذکر بررسی شود و امیدوارم مجبور نشویم دست به اقدامات قانونی بزنیم. چرا که من به عنوان نماینده مردم ۶۲ تذکر دادم که برخی از آنها قانع‌کننده نبوده و در برخی موارد هم اصلا پاسخی داده نشده است.

 

ارسال نظر