تکنیک جدید وزارت صمت برای مدیریت متقاضیان خودرو

۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۰:۰۰
کد خبر: ۲۰۶۷۶۴
تکنیک جدید وزارت صمت برای مدیریت متقاضیان خودرو

فاز دوم، دور جدید طرح پیش فروش صمت در سامانه یکپارچه از روز گذشته استارت خورد. متقاضیان می توانند در این مرحله با مراجعه به سامانه یکپارچه خودرو نسبت به انتخاب خودروی مورد نظر خود اقدام کنند. اما خبر می رسد سامانه یکپارچه همزمان با فاز دوم دچار اختلال شده و متقاضیان نمی توانند وارد شده و نسبت به انتخاب خودروی مورد نظر خود اقدام کنند. اختلال در سامانه یکپارچه اتفاق تازه ای محسوب نمی شود در ادوار گذشته که متقاضیان برای خرید خودرو با قیمت کارخانه باید به سامانه یکپارچه مراجعه می کردند با چالش اختلال مواجه بودند.

به گزارش اکوایران، وزارت صمت نیز چاره کار را در تمدید بازه زمانی حضور متقاضیان در سامانه یکپارچه می دید. حال مشخص نیست بعد از گذشت بیش از 24 ساعت از اختلال در سامانه آیا سیاست گذار خودرویی بار دیگر تن به تمدید فرصت زمانی حضور متقاضیان در سامانه یکپارچه برای انتخاب خودروی مورد نظر خواهد داد یا اینکه امکان حضور حضور متقاضیان در روز 10 خرداد سال جاری به اتمام خواهد رسید؟

برخی این گمانه نیز مطرح می کنند که ایجاد اختلال در سامانه یکپارچه نه به دلیل حضور متقاضیان بلکه تکنیکی است که سیاست گذار به کار گرفته تا بتواند تعداد متقاضیان خرید خودرو به قیمت کارخانه ای را به نوعی مدیریت کند. البته هستند افرادی که دلیل اختلال را نه در وزارت صمت بلکه در سرعت پایین اینترنت جست و جو می کنند و معتقدند مدیران صمت تلاشی برای مدیریت تعداد متقاضیان ندارند.

حال به هر دلیل اختلال در سامانه یکپارچه خودرو که اتفاق افتاده باشد دود آن به چشم متقاضیانی می رود که قصد دارند در التهابات بازار، خودروی مورد نظر خود را با قیمت های اعلامی در مبدا تهیه کنند.

 

ارسال نظر
نظرات بینندگان
ناشناس
|
-
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۵۰
0
1
سلام مسئولین ماهمیشه ملت راباکشورهای اروپای مقایسه میکنندمثل مصرف انرژی غذایی خودرویی آخه بااین خودرویی که خودتانم قبول ندارید و استفاده نمیکنیدوقابل صادراتم نیست وهرساعت بدلیل ضعیف بودن کلی هموطن کشته میشوندچرامامردم اذیت میدهیدبترسیدازروزی که همین مردم تصمیم به نخریدن بگیرند می خواهیدچکار کنید
علی
|
-
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۶۰
1
4
سلام وقت بخیر در مورد مشکلات طرح یکپارچه خودرو مرحله دوم مزاحم شدم .
مدام این پیامو میده(درصورتی که در بانک های مجاز حساب خود را وکالتی نموده اید، پس از زمان اعلامی در اطلاعیه، برای ثبت نام مراجعه نمایید )
رفتم بانک همه چیم درسته . خیلیها این مشکلو دارن تروخدا پیگیری کنین ...
بعضیا ماشین زیرپاشونو فروختن برلی این طرح ....