کیفیت اینترنت ایران رو به بهبود است؟

جانشین وزیر در امور ارتباطات از بهبود کیفیت شبکه در پی دستور رییس‌جمهوری خبر داد و اظهار امیدواری کرد که این روند برای فراهم کردن بهترین‌ها برای مردم ادامه خواهد داشت.

کیفیت اینترنت ایران رو به بهبود است؟
۱۴۰۲/۰۶/۱۲ ۱۳:۴۰:۴۱
| | |

امیر لاجوردی -جانشین وزیر در امور ارتباطات و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی- از بهبود کیفیت شبکه در پی دستور رییس جمهوری خبر داد و در یک شبکه اجتماعی داخلی نوشت: پس از دستور ریاست محترم جمهور، با بررسی شبکه کشور از هسته تا شبکه اپراتورها و انجام اقدامات فنی و تنظیم‌گری، نرخ تاخیر در شبکه داخل (IR-RTT) و بین‌الملل (RTT) و در مجموع، کیفیت شبکه بهبود پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، وی افزود: ان‌شاءالله این روند ادامه خواهد داشت و شبانه‌روزی برای فراهم‌کردن بهترین‌ها برای مردم عزیز در تلاشیم.

 چندی پیش رئیس جمهوری در جلسه شورای عالی فضای مجازی با تاکید بر اقدامات خوب صورت گرفته برای توسعه شبکه ملی اطلاعات و سکوهای ایرانی و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، کارگروهی متشکل از مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات را مامور کرد تا گلایه‌های مردم درباره کندی اینترنت را بررسی و نتیجه بررسی و راهکارهای رفع دغدغه‌های مردم را ارائه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها