جستجو برای پیدا کردن دو مفقود شده سیل جاده چالوس ادامه دارد

جستجو برای پیدا کردن دو مفقود شده سیل جاده چالوس ادامه دارد

۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۸:۰۱
کد خبر: ۲۰۸۶۰۵

ناصر خلفی با بیان اینکه تیم‌های هلال احمر از همان لحظات اولیه وقوع سیل ۱۸ خرداد به منطقه اعزام و علاوه بر امدادرسانی به ۱۹ مصدوم کمیته جستجو و نجات مفقودان احتمالی حادثه، تشکیل  و کار برای یافتن مفقودان احتمالی شروع شد؛ گفت: با اعلام رسمی مفقود شدن خانم ۴۲ ساله و آقای ۳۵ ساله در این حادثه و با توجه به اظهارات شاهدان عینی و مستندات موجود، جستجوها در حوالی تونل شماره دو که خودروی آنان نیز یافت شده بود به صورت هدفمند دنبال شد.

به گزارش ایسنا، خلفی افزود: در این مدت از سگ‌های زنده‌یاب و هلی‌شات برای یافتن مفقودین استفاده شده است. حجم گل و سنگ در نقاط سیل‌زده بسیار زیاد است و همین کار را برای تیم‌های جستجو سخت کرده اما با این وجود تیم‌های مختلف هلال احمر تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند.

وی در ادامه با بیان اینکه خانواده این دو نفر از نزدیک شاهد عملیات جستجو و تلاش تیم‌های هلال احمر بوده‌اند؛ گفت: اگرچه به طور کلی عملیات یافتن مفقودین تا سه روز ادامه پیدا می‌کند ولی هلال احمر در سیل سیجان تا ۲۰ روز هم به کار خود ادامه داد. در حادثه اخیر هم این دهمین روز جست و جو است و همه بچه‌ها هم قسم شده‌اند تا تمام تلاش خود را به کار بسته و  به این دو خانواده کمک کنند.

ارسال نظر