زیرمیزی پزشکان روی میز تعزیرات

۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۵۵:۲۷
کد خبر: ۳۱۰۶۳۳
زیرمیزی پزشکان روی میز تعزیرات

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از رسیدگی فوری به پرونده‌های زیرمیزی پزشکان خبر داد. محمدعلی اسفنانی درباره دریافت  زیر میزی از بیماران توسط برخی پزشکان، گفت: دریافت وجه اضافه بر تعرفه در هر صنفی تخلف است و برخی پزشکان تحت عناوین مختلف اقدام به اضافه دریافتی از بیمار می‌کنند که تخلف است و با اولویت بررسی می‌شود.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از رسیدگی فوری به پرونده‌های زیرمیزی پزشکان خبر داد. محمدعلی اسفنانی درباره دریافت  زیر میزی از بیماران توسط برخی پزشکان، گفت: دریافت وجه اضافه بر تعرفه در هر صنفی تخلف است و برخی پزشکان تحت عناوین مختلف اقدام به اضافه دریافتی از بیمار می‌کنند که تخلف است و با اولویت بررسی می‌شود. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: گروکشی از بیمار و مجبور کردن به پرداخت پول اضافه، سکه، ارز و یا موارد مشابه تخلف بوده و در صورت تشکیل پرونده سازمان تعزیرات حکومتی برای کمک به مردم و جلوگیری از تضییع حق سلامت عمومی با جدیت برخورد می کند. اسفنانی بخشی از عملکرد این سازمان در حوزه 
زیر میزی پزشکان را رسیدگی به ۵۱۹ پرونده در چهار ماه عنوان کرد که منجر به جریمه ۱۷ میلیارد و ۳۸۱ میلیون ریالی پزشکان متخلف شد.

ارسال نظر