ویژه

کمپ آموزشی سه ماهه تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی منطقه آزاد اروند که از تیر ماه سال جاری با حمایت همراه اول آغاز به‌کار کرده بود، به کار خود پایان داد.

۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۲۳:۰۰:۰۰
| | |

برگزاری کمپ آموزشی تولید محتوای دیجیتال در منطقه اروند با حمایت همراه اول

کمپ آموزشی سه ماهه تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی منطقه آزاد اروند که از تیر ماه سال جاری با حمایت همراه اول آغاز به‌کار کرده بود، به کار خود پایان داد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، کمپ آموزشی سه ماهه «تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های مجازی» با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و همت مرکز نوآوری اروند تک در راستای تقویت دستگاه‌های تولید محتوا در بخش‌های خصوصی و دولتی استان خوزستان در سه فصل آموزش، سنجش و جذب بازار کار برگزار شد. این طرح حمایتی در قالب کارگاهی با توجه به اینکه می‌توانست جرقه‌ای موثر در ذهن جوانان استان خوزستان ایجاد کند، در راستای اهداف مسوولیت اجتماعی اپراتور اول تلفن همراه قرار گرفت که همسو با نهضت تولید محتوا، زمینه جذب جوانان اقصی نقاط کشور به بازار کار را فراهم آورد. شایان ذکر است محمدرضا کشاورزی، معاون راهبرد همراه اول در اختتامیه این رویداد درباره اهمیت تولید محتوا و حمایت از کسب و کارهای این حوزه در همراه اول به سخنرانی پرداخت. برخی سرفصل‌های کارگاهی این کمپ به شرح شناخت شبکه‌های اجتماعی، انواع محتوای شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوای متنی، نحوه نگارش تقویم محتوا، تولید محتوای صوتی و تصویری، معرفی ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی، بازه زمانی انتشار محتوا، استراتژی و بازاریابی محتوا، برندینگ در شبکه‌های اجتماعی، اصول تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، ارتباط با مشتریان CRM، نحوه کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی، رفتارشناسی مشتریان، اینفلوئنسر مارکتینگ و... بود.

شاد پلتفرمی در راستای عدالت آموزشی و شکل‌دهنده زیرساخت‌های آموزشی کشور

رییس‌جمهور در ایین بازگشایی مدارس از توسعه ظرفیت‌های فضای مجازی گفت و به شرح اهمیت پلتفرم شاد پرداخت. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح امروز شنبه سوم مهرماه 1400، همزمان با آغاز سال تحصیلی 1401-1400 حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی رییس‌جمهور و علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با حضور در مدرسه پسرانه فولادفر شهرری، به صورت رسمی در ایین بازگشایی مدارس کشور که پخش زنده آن از طریق «شاد» نیز انجام شد، شرکت و سال تحصیلی خوبی را برای دانش‌آموزان آرزو کردند. در این مراسم که مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول نیز حضور داشت، رییس‌جمهور با اشاره به برنامه «شاد»، از زحمات تمامی تلاشگران عرصه آموزش در دوران کرونا تقدیر کرد. حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی هزینه کردن در امر آموزش را بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری دانست و با اشاره به اینکه ظرفیت‌های فضای مجازی باید فعال شود، اظهار کرد: توسعه کشور در گروی توسعه آموزش و پرورش آن است و در این راستا عدالت آموزشی امر مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. علیرضا کاظمی نیز در بخشی از سخنرانی خود به اقدامات وزارت آموزش و پرورش در حوزه توسعه عدالت آموزشی پرداخت و گفت: در این راستا با استفاده از ظرفیت تمام سازمان‌ها، زمینه آموزش همگانی را فراهم آوردیم که «شاد» یک نمونه آن بود؛ به این واسطه توانستیم چراغ آموزش را در کشور روشن نگاه داریم. گفتنی است شاد، رسانه آموزشی-تعاملی ملی است که همزمان با شیوع کرونا در کشور، توسط همراه اول برای کمک به نظام آموزشی کشور پایه‌گذاری شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران