پیولی از میلان جدا می‌شود

۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۵:۰۱
کد خبر: ۳۱۰۹۶۱
پیولی از میلان جدا می‌شود

قطع همکاری میلان با سرمربی ایتالیایی‌اش در پایان فصل جاری قطعی است.

میلان با وجود شکست خانگی 2 بر یک شب گذشته (دوشنبه) مقابل اینتر در هفته سی‌وسوم سری A ایتالیا که منجر به قهرمانی زودهنگام رقیب دیرینه‌اش شد، در جدول رده‌بندی این رقابت‌ها با 17 امتیاز اختلاف نسبت به نراتزوری در رده دوم جدول رده‌بندی این رقابت‌هاست اما ظاهراً مدیران باشگاه میلان از وضعیت موجود این تیم و اختلاف به وجود آمده بین میلان با اینتر ناراضی هستند و به دنبال ایجاد تغییرات در کادرفنی میلان برای فصل آینده هستند.

به گزارش تسنیم، فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا در این خصوص خبر داد؛ استفانو پیولی در پایان فصل جاری توسط هیت مدیره باشگاه میلان از سمت سرمربیگری این تیم اخراج خواهد شد. مدیران این باشگاه جستجوی خود را برای جذب سرمربی جدید آغاز کرده‌اند.

سرمربی پیشین تیم‌های لاتزیو، اینتر و فیورنتینا که در سال 2019 هدایت میلان را برعهده گرفت و این تیم را در فصل 22-2021 به قهرمانی سری A ایتالیا رساند، قرارداد فعلی‌اش با باشگاه اینتر تا پایان ماه ژوئن 2025 اعتبار دارد.

پیولی در پی شکست شب گذشته تیمش در دربی دلامادونیا گفت: متأسفانه یکبار دیگر نتوانستیم حتی یک تساوی از دربی به دست بیاوریم. ما در جریان بازی موقعیت‌هایی خوبی نصیب‌مان شدیم، اما می‌خواستیم عمقی‌تر دفاع کنیم تا دوباره گلی شبیه به گلی که تورام در نیمه دوم زد، دریافت نکنیم. تیم مصمم بود و با جاه‌طلبی جنگید، اما شانس با ما یار نبود که به تساوی برسیم.

ارسال نظر