واکنش جالب جانشین تیلور به رویارویی با حسن یزدانی

۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۰:۰۱
کد خبر: ۳۱۰۸۸۲
واکنش جالب جانشین تیلور به رویارویی با حسن یزدانی

آرون بروکس بلافاصله بعد از قهرمانی در انتخابی وزن ۸۶ کیلوی تیم ملی کشتی آمریکا به سوالی در خصوص رویارویی خود با کشتی‌گیران ایرانی در المپیک پاسخ داد.

کمتر کسی این تصور را داشت که دیوید تیلور در فینال ایکس یا همان مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا برابر حریفی جوان به نام آرون بروکس مغلوب شود. این اتفاق خیلی راحت‌تر از آنچه که خود بروکس هم فکرش را می‌کرد، رقم خورد.

به گزارش ورزش سه، اما جانشین دیوید تیلور در وزن ۸۶ کیلوگرم المپیک حالا حسن یزدانی یا کامران قاسمپور را به‌عنوان جدی‌ترین رقیب خود در المپیک برای رسیدن به قهرمانی پیش رو دارد.

آرون بروکس بلافاصله بعد از کسب عنوان قهرمانی با سوالی در خصوص مواجهه با رقبای ایرانی‌اش که حسن یزدانی یا کامران قاسمپور هستند، صحبت کرد و واکنش عجیبی هم داشت: کشتی دوستان ایرانی به زودی شما را می‌بینم. از آمدن به اینستاگرام من خودداری کنید!

این کشتی‌گیر آمریکایی که احتمالا در سال‌های اخیر در خصوص حمله برخی کاربران ایرانی به صفحه شخصی دیوید تیلور بعد از پیروزی‌اش برابر حسن یزدانی چیزهایی شنیده، واکنش طعنه‌آمیزی به این موضوع داشته است!

او سپس درباره انتخابی بین کامران و حسن هم می‌گوید: من نمی‌دانستم کامران و حسن با هم کشتی دارند! مگر آسیب‌دیدگی نداشتند؟ به هر دوی آنها می‌گویم که موفق باشید.

ارسال نظر