قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد ۷ مهر ۱۴۰۲/ پژو پارس، تارا اتوماتیک، ۲۰۷ و ۲۰۶ در کاهش قیمت هفتگی رکورد زدند

قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد ۷ مهر ۱۴۰۲/ پژو پارس، تارا اتوماتیک، ۲۰۷ و ۲۰۶ در کاهش قیمت هفتگی رکورد زدند

۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۰:۰۰
کد خبر: ۲۱۶۲۴۲

قیمت روز محصولات ایران‌خودرو در بازار آزاد امروز جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت خودروهای پرفروش داخلی در اولین هفته مهرماه با ریزش همراه بود. بر اساس تغییرات قیمت خودرو، پژو پارس و تارا، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۷ از ۵ تا ۴۵ میلیون تومان طی هفته گذشته ارزان شدند و تارا و پژو پارس به ترتیب با ریزش ۲۰ میلیونی و ۴۵ میلیونی رکوردار هستند.

قیمت روز محصولات ایران‌خودرو در بازار آزاد

در ادامه جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی و تغییرات آن نسبت به هفته گذشته (۳۱ شهریورماه) را می‌خوانید:

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۴۶۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۰۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۰۵ میلیون تومان است که طی هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۷۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۵۲۵ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۳۵ میلیون تومان است و در هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۳۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون کاهش پیدا کرده است. این خودرو تقریبا طی سه ماه گذشته ۱۷۰ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این ۷۶۵میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است. این  مدل طی سه ماه گذشته ۱۴۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۳۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۶۰ تومان قیمت خورده است که ۲۰ میلیون طی یک هفته ارزان شده است. همچنین طی ۳۵ روز حوالی ۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای ۱۴۰۲ هم به ۶۵۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ثابت است و طی سه ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۱۰  میلیون تومان رسیده است که به معنای ریزش ۵ میلیونی طی هفته گذشته است. دنا ۳۰ میلیون در ۲۷ روز گذشته ارزان شده است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۳۰ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۸۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است و طی سه ماه گذشته ۲۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته ثابت مانده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۴۰ میلیون تومان که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۵۰ میلیونی شده است که ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۵۰ میلیون تومان است که نسبت به  هفته گذشته ثابت مانده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۲۵ میلیونی شده است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۶۵ میلیون تومان است که طی هفته گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۰ میلیون اعلام شده است که طی هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۰ میلیون تومان شده است و نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است. این خودرو طی ۲۲ روز گذشته ۴۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۱۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۴۵ میلیون ارزان شده است. همچنین قیمت این خودرو طی ۱۰ روز گذشته ۶۵ میلیون ارزان شده است.

 

ارسال نظر