حقوق شهریور بازنشستگان واریز نشد

۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۵:۵۳
کد خبر: ۲۱۵۳۱۴
حقوق شهریور بازنشستگان واریز نشد

حقوق مستمری‌بگیران تامین اجتماعی به ترتیب حروف الفبا از بیستم تا سی‌ام هر ماه به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز می‌شود. اما با وجود گذشت چهار روز از زمان واریز حقوق‌ها، برخی از بازنشستگان می‌گویند هیچ واریزی نداشته‌اند و حقوق شهریور ماه به حساب آنها واریز نشده است. چرا حقوق شهریور بازنشستگان واریز نشده است؟

به گزارش تجارت نیوز، برخی می‌گویند تعطیلی پایان هفته علت واریز نشدن حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بوده است. اما از سوی دیگر برخی معتقدند واریز این مبلغ ارتباطی به باز یا بسته بودن بانک‌ها ندارد و به صورت روتین هر ماه پرداخت می‌شود چه تعطیلات باشد، چه نه.

البته این اولین ماهی نیست که واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با تاخیر مواجه شده است. حداقل در دو ماه گذشته این مساله تکرار شده و حقوق بازنشتگان این سازمان با تاخیر به حساب آنها واریز شده است.

به نظر می‌رسد مهم‌ترین علت تاخیر در واریز حقوق این گروه،‌ کمبود منابع در سازمان تامین اجتماعی است. چون ماه گذشته هم همین مساله تکرار شد برخی از منابع اعلام کردند کمبود اعتبار دلیل تاخیر در واریز حقوق‌ها بوده است. به عبارتی به نظر می‌رسد که تامین اجتماعی با مشکل اعتبار برای واریزی‌ها مواجه شده و به همین دلیل واریز‌ حقوق‌ها به مشکل خورده است.

مگر صدقه پرداخت می‌کنید؟

آنچه در ادامه می‌آید پیام برخی از کاربران سایت ما است که از واریز نشدن حقوق شهریور ماه خود گلایه کرده‌اند.

«متاسفانه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تو هواست ..من ۲۳ هرماه حقوق میگرفتم امروز ۲۴ شهریورهمچنان منتظرم بدهی بانکی دارم که براساس تاریخ حقوقم تنظیم کردم امروزبایستی قسط میدادم تابحال ازطریق بانک سه پیام درخصوص بدهی دریافت کردم. چرا اینقدر با آبرو و حیثیت بازنشسته بازی میکنین صدقه که نمیدن من بالای سی سال حق بیمه پرداخت کردم هیج کس هم جواب گو نیست»

« اداره محترم تامین اجتماعی تعطیلات اصلا هیچگونه مانعی برای واریز حقوق تامین اجتماعی نمی‌باشد. اسامی و مبلغ مشخص است و بوجه آنهم تامین شده است . لطفا حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را به موقع پرداخت کنید.»

«سلام حقوق ما 22 هر ماه واریز میشد که ماه پیش شد 23 اما امروز 23 هم هست هنوز خبری نیست»

«حقوق پدر من هم 20 شهریور پرداخت می‌شد اما تاامروز که 23 هست پرداخت نکردند زنگ زدم گفتند باید از بانک پرینت حساب بگیرین بعد تعطیلات بیارین بعد با حقوق ماه بعد واریز کنیم اونوقت تو این یک ماه چی باید بخوریم»

«چرا حقوق این ماه پرداخت نشد من مستمربگیر تامین اجتماعی هستم با ۳ تا بچه یتیم با وجود این همه گرونی ها باید چکنم ک هر چند ماه یکبار حقوقم نیاد یا ی مقدارش کم میاد یا با تاخیر واریز میشه چکار باید کنم بنظر شما»

 

ارسال نظر