ایران از روسیه بنزین وارد کرده است؟

۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۳:۱۹
کد خبر: ۲۱۳۷۰۱
ایران از روسیه بنزین وارد کرده است؟

جواد اوجی صبح امروز (چهارشنبه 1 شهریور )‌ در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: واردات بنزین از روسیه را تکذیب می‌کنیم.

به گزارش اکوایران، وزیر نفت همچنین تاکید کرد: در تمامی جایگاه‌های بنزین کشور عملیات سوخت‌گیری و سوخت‌رسانی انجام می‌شود.

اوجی درباره اخبار غیررسمی که پیرامون افزایش قیمت بنزین در فضای مجازی مطرح می‌شود نیز برای چندمین بار این مساله را تکذیب کرد و گفت: هیچگونه افزایش قیمتی در سوخت نخواهیم داشت و همه پالایشگاه‌ها با ظرفیت کامل در حال کار هستند و 150 میلیون لیتر ذخایر سوخت ما است.

او افزود: متاسفانه شایعاتی مطرح شده که دولت قصد گران کردن سوخت را دارد؛ در حالی که ما از اردیبهشت در راستای اجرای مصوبه مجلس، محدودیت برای کارت سوخت جایگاه‌داران را در دستور کار قرار دادیم.

به گزارش اکوایران، وزیر نفت هفته گذشته نیز در حاشیه جلسه هیات دولت به این مساله اشاره کرده و گفته بود: «من چند بار مصاحبه کرده‌ام و افزایش قیمت بنزین را تکذیب کردم و شرکت پالایش و پخش بارها این تکذیب را تکرار کرده است. خیال مردم راحت باشد که افزایش قیمت بنزین صورت نمی‌گیرد. دولت چنین برنامه‌ای ندارد. مردم به شایعات توجه نکنند.»

ارسال نظر