شتاب در اجرای اولین پتروپالایشگاه بخش خصوصی کشور

۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۲:۳۲:۲۱
کد خبر: ۲۱۲۴۹۹

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و رییس‌جمهور کشور عزیزماننسبت به جلوگیری از خام فروشی و ایجاد اشتغال پایدار و سرمایه‌گذاری درمنطقه محروم، شرکت بین المللی پترو پالایش ابوالفارس با رویکرد حمایت ازدانش و توان داخلی در حال انتخاب پیمانکار ایرانی MCو EPC است.

به گزارش فکر اقتصادی به نقل روابط عمومی به گزارش جهان اقتصاد به نقل روابط عمومی شرکت بین‌المللی پتروپالایش ابوالفارس، با توجه به تمامی مشکلات سر راه، پروژه پتروپالایش ابوالفارس به عنوان اولین پتروپالایشگاه بخش خصوصی در کشور با توانمندی جوانان ایرانی، مصمم به اتمام راه است.

بنابراین گزارش، پروژه پتروپالایش ابوالفارس با ظرفیت اولیه ۵۰ هزار بشکه در روز در استان خوزستان؛ شهرستان رامهرمز منطقه محروم ابوالفارس، درحال احداث است . لازم به ذکر است منطقه شهید پرور و محروم ابوالفارس که دارای ذخایرخدادادی نفت و معدن است، هیچ‌گونه صنعتی ندارد و جوانان و افراد جویایکار مجبور به اشتغال در سایر نقاط کشور هستند که با این سرمایه‌گذاری جان دوباره‌ای به این شهرستان دمیده شده است.  امید است با حمایت خالصانه مسوولان، بدعت و حمایت صحیح سرمایه گذاری در حوزه پتروپالایشگاه شکل گیرد که امکان ایجاد بستر سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی، در کشور رونق بگیرد.

 

ارسال نظر