پیگیری ترک فعل مدیران سابق شهری از مراجع نظارتی

۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۰۱:۴۷:۵۳
کد خبر: ۲۰۸۷۲۵

معاون شهردار تهران از افتتاح فاز اول پایانه شرق تا 6 ماه آینده خبر داد و گفت: ترک فعل مدیران دوره پنجم شهری را از مراجع نظارتی پیگیری می‌کنیم. به گزارش فارس، جلال بهرامی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر از پایانه مسافربری شرق گفت: تا 6 ماه دیگر فاز اول پایانه مسافربری شرق افتتاح می‌شود و در فاز دوم بخشی از ساختمان‌ها ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه پایانه شرق مشکل حقوقی داشت، گفت: موضوع برطرف شده، پیمانکار قبلی تعیین‌تکلیف و مشاور جدید گرفتیم تا کار به روز شود. بهرامی در خصوص عقب‌ماندگی‌های پایانه شرق گفت: ترک فعل مدیران دوره پنجم مدیریت شهری را از دستگاه‌های نظارتی پیگیری می‌کنیم.

همچنین سیدجعفر تشکری هاشمی رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران هم در ادامه گفت: از سال 96 پایانه شرق با امکانات محدود قابل بهره‌برداری بود. وی ادامه داد: قرار بود در سال قبل پایانه آماده شود که کار به تأخیر افتاد، اما امسال با اعتباری که پیش‌بینی شده و پیگیری‌های معاونت حمل و نقل و ترافیک، کار تعیین‌تکلیف شده و حداکثر تا 6 ماه آینده فاز اول پروژه به بهره‌برداری می‌رسد. به گفته تشکری هاشمی، پروژه پایانه شرق پس‌رفت داشته و کاملا مستند است که به دلیل رها شدن پروژه در چهار سال مدیریت شهری (دوره قبل) این امر رخ داده، نگهداری صورت نگرفته و ابنیه و تأسیسات آسیب جدی دیدند.

 

ارسال نظر