قیمت طلا، سکه امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ در بازار آزاد/ قیمت طلای ۱۸ عیار، سکه امامی و ربع‌سکه چقدر افزایش داشت؟+ جدول قیمت‌ها

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور به دو میلیون و ۳۴۳ هزار تومان رسید که نسبت به دیروز هشت هزار تومان رشد داشته است. سکه امامی هم که دیروز کارش را در کانال ۲۷ میلیون به پایان رساند امروز ۲۸ میلیون و ۱۹۶ هزار تومان فروخته شد. صراف‌ها هر ربع‌سکه را هم ۱۰ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان یعنی ۵۰ هزار تومان بیشتر از عصر سه‌شنبه فروختند.

قیمت طلا، سکه امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ در بازار آزاد/ قیمت طلای ۱۸ عیار، سکه امامی و ربع‌سکه چقدر افزایش داشت؟+ جدول قیمت‌ها
۱۴۰۲/۰۶/۲۲ ۱۳:۰۰:۰۰
| | |

قیمت طلای ۱۸ عیار و انواع سکه در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش فرارو، قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور تا ساعت ۱۱ و نیم به دو میلیون و ۳۴۳ هزار تومان رسید. نسبت به دیروز نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار هشت هزار تومان رشد داشته و سکه امامی هم که دیروز کارش را در کانال ۲۷ میلیون به پایان رساند، تا ظهر امروز ۲۸ میلیون و ۱۹۶ هزار تومان فروخته شد.

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی با رشد ۱۰۰ هزار تومانی به ۱۵ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان رسید و صراف‌ها هر قطعه ربع‌سکه را ۱۰ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان یعنی ۵۰ هزار تومان بیشتر از عصر سه‌شنبه فروختند.

سکه یک گرمی، اما مثل دیروز پنج میلیون و ۹۸۰ هزار تومان به‌فروش رسید.

در جدول زیر قیمت روز طلای ۱۸ عیار و انواع سکه را در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه (تا ظهر) و تغییرات قیمتی آنها نسبت به روز سه‌شنبه را مشاهده می‌کنید.

طلا 18 عیار و انواع سکه

قیمت سه‌شنبه

قیمت امروز

طلا 18 عیار

دو میلیون و 335 هزار تومان

دو میلیون و 343 هزار تومان

امامی

27 میلیون و 997 هزار تومان

28 میلیون و 196 هزار تومان

نیم‌سکه

15 میلیون و 120 هزار تومان

15 میلیون و 220 هزار تومان

ربع‌سکه

10 میلیون و 140 هزار تومان

10 میلیون و 190 هزار تومان

یک گرمی

پنج میلیون و 980 هزار تومان

پنج میلیون و 980 هزار تومان

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران

خواندنی ها