اعتراض عجیب روزنامه اصولگرا؛ ما تهمت زدیم، چه دلیلی دارد ستاد پزشکیان از ما شکایت کند؟

۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۱۵:۰۱
کد خبر: ۳۱۵۷۸۹
اعتراض عجیب روزنامه اصولگرا؛ ما تهمت زدیم، چه دلیلی دارد ستاد پزشکیان از ما شکایت کند؟

روزنامه اصولگرا از اعتراض رئیس ستاد پزشکیان به دخالت نهادهای حاکمیتی در تبلیغات انتخاباتی ناراحت شد.

رسانه‌های حامی پزشکیان متن نامه‌ای را منتشر کرده‌اند که علی عبدالعلی‌زاده، رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان به رئیس قوه قضائیه، رئیس ستاد انتخابات کشور و همچنین دادستان کل کشور و سخنگوی شورای نگهبان مدعی «مداخلات آشکار و نهان» برخی رسانه‌های به زعم او «حاکمیتی» در انتخابات «علیه پزشکیان و تبلیغ به نفع رقیب» شده است.

به گزارش روزنامه جوان، عبدالعلی زاده در این نامه مشخصاً از روزنامه‌های کیهان و جوان و فرهیختگان و خبرگزاری‌های فارس و تسنیم و دانشجو نام برده است. عبدالعلی‌زاده خواستار رسیدگی قضایی و در واقع برخورد با این رسانه‌ها شده است.

اصلاح‌طلبان بر خلاف شعارهای همیشگی خود در احترام به جریان آزاد اطلاع‌رسانی و آزادی بیان در مطبوعات و رسانه‌ها مسیر شکایت‌بازی و ترساندن رسانه‌های غیر حامی خود را در پیش گرفته‌اند.

توصیه به پزشکیان این است که با توصیه و انتقادات اهل رسانه صبوری کنند. شاید در انتخابات پیروز شدید و قرار است چهار سال در رأس قوه مجریه باشید، نمی‌شود که همه منتقدان را از دم تیغ شکایت بگذرانید! شاید هم ستاد مذکور از هم اکنون، برنامه پرونده‌سازی چهارساله برای رسانه‌های منتقد را در دولت احتمالی خود کلید زده است!

ارسال نظر