رونمايي همراه اول از استاديوم متاورسي در الكامپ 1403

۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۲۳:۵۸:۲۸
کد خبر: ۳۱۵۷۶۳

محصول بومي استاديوم متاورسي مبتني بر نسل‌هاي نوين ارتباطي، در سالن اختصاصي همراه اول در نمايشگاه بين‌المللي الكامپ 1403 رونمايي شد

محصول بومي استاديوم متاورسي مبتني بر نسل‌هاي نوين ارتباطي، در سالن اختصاصي همراه اول در نمايشگاه بين‌المللي الكامپ 1403 رونمايي شد. به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سيار ايران، گروه همراه اول با شعار «اتصال به آينده هوشمند» در رويداد الكامپ 1403 از جديدترين سرويس‌هاي ديجيتال با محوريت فناوري‌هاي جديد نسل پنجم رونمايي كرد.  محصول بومي استاديوم متاورسي بر بستر شبكه نسل‌هاي 4.5 و 5 با نام «ديريبلند» كه مبتني بر فضاي متاورسي و دوقلوهاي ديجيتال است، امكان ايجاد نسخه‌هاي ديجيتالي تعاملي شامل محيط‌، سيستم و فرآيند را از دنياي فيزيكي فراهم مي‌كند و با بهره‌گيري از زيرساخت پرسرعت نسل پنجم (5G) شبكه همراه اول، قادر است سرويس‌هاي متنوعي از جمله محيط استاديوم مجازي را ارايه كند.

 در اين محصول طراحي و توسعه زيرساخت و پلتفرم فني با قابليت تعامل، مدل‌سازي و طراحي تجربه مشتري و پياده‌سازي در قالب نسخه‌هاي اندرويد موبايل و عينك‌هاي VR براي كاربران و علاقه‌مندان انجام شده است.  تست واقعي اين محصول در اين نمايشگاه به كمك بازديدكنندگان در بازه‌هاي سني مختلف انجام كه با اخذ پيشنهادات مختلف، در بهبود و توسعه آتي اين محصول به‌ كار خواهد رفت. در طراحي، توسعه و تست اين محصول از روش‌هايي مانند اجايل و lean-startup استفاده شده است.   همراه اول در آينده‌اي نزديك، ضمن توسعه پلتفرم خود و تجاري‌سازي اين محصول و با بهره‌گيري از زيرساخت يكپارچه و پرسرعت خود، تقويت كسب و كارهايي نظير رويدادهاي مجازي بازي، آموزش، درمان و ... را در دستور كار خود دارد.

ارسال نظر