تکلیف رضائیان با سرخ‌پوشان مشخص شد؟

۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۰:۳۰:۰۱
کد خبر: ۳۱۵۲۰۰
تکلیف رضائیان با سرخ‌پوشان مشخص شد؟

این روزها درحالی شاهد اخبار نقل و انتقالاتی در مورد رامین رضاییان هستیم که باشگاه پرسپولیس هیچ پیشنهادی به این بازیکن نداده است.

رامین رضاییان یکی از اهدف جدی نقل و انتقالاتی چند تیم لیگ برتری است. درحالی که مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان در اظهارنظری صریح اعلام کرد: رضاییان با سپاهان قرارداد دارد و اگر قصدش رفتن از تیم یا هر موضوع دیگری، باید مراحل قانونی آن اجرایی شود.

به گزارش خبر ورزشی، اما این روزها شاهد اخبار زیادی در مورد انتقال احتمالی رضاییان به باشگاه استقلال هستیم. از سوی دیگر زمزمه‌هایی نیز مبنی بر پیوستن او به یکی از تیم‌های اماراتی نیز شنیده می‌شود.

با وجود این اخبار هیچ خبری در مورد انتقال رامین به باشگاه پرسپولیس شنیده نمی‌شود. داستان از این قرار است که باشگاه پرسپولیس هیچ تمایلی به ادامه همکاری با رامین رضاییان نداشته و با وجود از دست دادن احتمالی دانیال اسماعیلی‌فر نام مدافع فصل قبل را در لیست نفرات موردنظر خود برای فصل آینده نگنجانده است.

طی روزهای اخیر شایعاتی پیرامون بازگشت رضاییان به پرسپولیس در صورت جدایی اسماعیلی‌فر بودیم اما پیگیری‌ها از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که سرخ پوشان هیچ برنامه‌ای برای جذب این مدافع ندارند و در صورت جدایی دانیال اسماعیلی‌فر سرخ پوشان نیز سراغ گزینه‌های دیگر داخلی یا آسیایی خواهند رفت.

ارسال نظر