قیمت خودرو امروز ۳ تیر ۱۴۰۳؛ خودروی مونتاژی که ۵۵ میلیون افزایش قیمت داشت + جدول

۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۷:۰۰:۰۱
کد خبر: ۳۱۵۱۹۲
قیمت خودرو امروز ۳ تیر ۱۴۰۳؛ خودروی مونتاژی که ۵۵ میلیون افزایش قیمت داشت + جدول

قیمت خودرو امروز، یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۳ روند مشخصی ندارد. اکثر محصولات بازار بدون تغییر مانده‌اند و تعداد اندکی از آن‌ها افت‌وخیز محدودی را تجربه می‌کنند؛ البته برخی از محصولات تا ۵۵ میلیون تومان نسبت به روز گذشته گران‌تر شده‌اند.

قیمت خودرو امروز، یک‌شنبه، 3 تیر 1403 روند مشخصی ندارد. اکثر محصولات بازار بدون تغییر مانده‌اند و تعداد اندکی از آنها افت‌وخیز محدودی را تجربه می‌کنند؛ البته برخی از محصولات تا 55 میلیون تومان نسبت به روز گذشته گران‌تر شده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، یک‌شنبه، 3 تیر 1403 در دومین روز کاری هفته تغییر چندانی نسبت به روز گذشته ندارد. خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی نوسان چندانی ندارند و در برخی موارد، افت و خیز اندکی نسبت به دیروز گزارش می‌شود. در این میان کراس‌اوور لوکس مدیران خودرو، یعنی تیگو 8 پرومکس با رشد 55 میلیون تومانی وارد کانال سه میلیارد و 50 میلیون تومان شد.

با ثبات نرخ ارز از ماه پیش، تمامی بازارهای مالی از جمله بازار خودرو در رکود عجیبی فرو رفته‌اند و در اغلب روزهای کاری هفته، بدون تغییر هستند. پس از فوت ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم پیش‌بینی می‌شد که بازارهای مالی در انتظار رئیس جمهور جدید، نوسان چندانی نداشته باشند.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو روند آرام روزهای گذشته را تکرار می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودرو امروز ۳ تیر ۱۴۰۳؛ خودروی مونتاژی که ۵۵ میلیون افزایش قیمت داشت + جدول

قیمت خودروهای داخلی بازار تغییرات اندکی نسبت به روز گذشته دارد.

کوییک GXL یکی از ارزان‌ترین هاچ‌بک‌های بازار داخلی به شمار می‌رود. این خودرو تغییری ندارد و با همان نرخ 412 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شاهین G با مدل 1403، سدان لوکس تولیدی شرکت سایپا که یکی از کم‌نوسان‌ترین محصولات داخلی این روزهای بازار به شمار می‌رود که سه میلیون تومان گران‌تر شده و با نرخ 714 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو 207i دنده‌ای، یکی از هاچ‌بک‌های محبوب بازار محسوب می‌شود که از آغاز معاملات امروز تنها یک میلیون تومان رشد قیمت پیدا کرد و به نرخ 732 میلیون تومان رسیده است.

تارا اتوماتیک V4 لوکس‌ترین سدان تولید داخلی است که پنج میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با یک میلیارد و پنج میلیون تومان معامله می‌شود. به این ترتیب تارا اتوماتیک V4 در یک قدمی سقوط به زیر کانال یک میلیارد تومان قرار گرفته است.

قیمت خودروهای خارجی

قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی نیز افت‌وخیز چندانی ندارد.

جک J4 آپشنال سدان اقتصادی کرمان موتور به شمار می‌رود که نسبت به روز گذشته دو میلیون تومان ارزان‌تر شده و با 797 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ام‌وی‌ام X22 پرو دنده‌ای کراس‌اوور اقتصادی مدیران خودرو با افت پنج میلیون تومانی، به نرخ 940 میلیون تومان معامله رسید.

لاماری ایما کراس‌اوور مونتاژی شرکت آرین پارس موتور محسوب می‌شود که با همان نرخ دو میلیارد و 50 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

هونگچی H5 لوکس‌ترین خودروی وارداتی چینی بازار به شمار می‌رود که پس از کشف قیمت، سقوط عجیب‌وغریبی را تجربه کرد. این سدان لوکس چینی از صبح امروز 10 میلیون تومان ارزان‌تر شده و به چهار میلیارد و 320 میلیون تومان رسیده است.
قیمت خودرو امروز ۳ تیر ۱۴۰۳؛ خودروی مونتاژی که ۵۵ میلیون افزایش قیمت داشت + جدول

ارسال نظر