سند تسویه حساب پرسپولیس با بیرانوند+ عکس

۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۹:۰۲
کد خبر: ۳۱۵۰۲۵
سند تسویه حساب پرسپولیس با بیرانوند+ عکس

سنگربان پرسپولیس در حالی اعلام کرده قرارادادش با سرخ‌پوشان قانونی فسخ شده که اسناد رسیده به دست خبرگزاری ها، به نوعی خلاف این موضوع را نشان می‌دهد.

در قرارداد علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس که در روزهای نخست سال ۱۴۰۳ میان طرفین به امضا رسید، این باشگاه موظف بود ۱۵ روز بعد از ‌آخرین بازی فصل مطالبات وی را پرداخت کند. در غیر اینصورت وی می‌توانست قرارداد خود را فسخ کند.

به گزارش ایرنا، اگر چه باشگاه پرسپولیس دو روز پیش تمامی مطالبات قرارداد این سنگربان را پرداخت کرد، اما با توجه به صحبت‌های روز گذشته این دروازه‌بان در خصوص اینکه باشگاه پاداش بردهای هفته پایانی را به عنوان مطالبات بازیکنان حساب کرده، از این رو وی به دلیل وصول نشدن مطالبات تا زمان مقرر، قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کرد.

بیرانوند در واکنش به فسخ قرارداد خود در مکالمه‌ای کوتاه عنوان کرده با توجه به الحاقیه‌ای که باشگاه در قرارداد وی گنجانده، چنانچه مطالباتش ١۵ روز بعد از آخرین بازی او در فصل ١۴٠٣/٠٢ پرداخت نشود، او قرارداد خود را فسخ می‌کند و با توجه به این موضوع سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس قرارداد خود را فسخ کرده است.

برخلاف ادعا سنگربان ملی پوش که گفته این الحاقیه را باشگاه به قراردادم اضافه کرده و او طبق آن قرارداد خود را فسخ کرده است، باشگاه در تاریخ ٢۶ خرداد مطالبات بیرانوند را پرداخت کرده و بدین ترتیب فسخ قرارداد این بازیکن قانونی تلقی‌ نمی‌شود.

سند تسویه حساب پرسپولیس با بیرانوند! +عکس

ارسال نظر