مصطفی پورمحمدی:

بساط VPNها را جمع و به فیلترینگ خاتمه خواهم داد

۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۰:۰۲
کد خبر: ۳۱۴۵۹۱
بساط VPNها را جمع و به فیلترینگ خاتمه خواهم داد

پورمحمدی در این زمینه توضیح می‌دهد: «من تلاش می‌کنم در کوتاه‌ترین مدت به VPNها و فیلترینگ خاتمه دهم، چرا که عوارض ضد امنیتی آنها و هزینه‌شان در شان این ملت نیست.» مصطفی پور محمدی می گوید: قرار من با شما انتخاب وزیری است که بساط بازی VPNها را جمع و امنیت کاربران را تضمین کند.

مصطفی پور محمدی، کاندیدای چهاردهمین دور از انتخابات ریاست جمهوری در اکانت رسمی‌اش در شبکه ایکس (توییتر سابق) بخشی از فیلم تبلیغاتی‌اش را منتشر کرده و نوشته است وزیر ارتباطاتی انتخاب خواهد کرد که بساط بازی VPNها را جمع و امنیت کاربران را تضمین کند.

به گزارش خبرآنلاین، او می‌گوید که در حوزه اجتماعی موضوع اینترنت یک موضوع جدید است و امروز اینترنت مانند آب برای زندگی است.

پور محمدی در این زمینه توضیح می‌دهد: «من تلاش می‌کنم در کوتاه‌ترین مدت به VPNها و فیلترینگ خاتمه دهم، چرا که عوارض ضد امنیتی آنها و هزینه‌شان در شان این ملت نیست.»

در نهایت هم او تاکید می‌کند که برای حل این مسئله در انتخاب وزیر ارتباطات با دقت و وسواس عمل خواهد کرد.

او همچنین در توضیح این فیلم در شبکه ایکس نوشته است : «اینترنت مانند آب حیات است و فیلترینگ زندگی مردم را مختل کرده است. قرار من با شما انتخاب وزیری است که بساط بازی VPNها را جمع و امنیت کاربران را تضمین کند.»

ارسال نظر