وقوع قتل به خاطر جای پارک!

۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۳:۰۰:۰۲
کد خبر: ۳۱۴۱۹۸
وقوع قتل به خاطر جای پارک!

پلیس در تعقیب مردی است که در جریان نزاع بر سر جای پارک مرتکب قتل شده است.

دوستان پسری جوان که در بیمارستانی حوالی خیابان گاندی جان خود را از دست داد، می‌گویند فردی سر جای پارک با او درگیر شد و ضربه چاقویی زد که باعث مرگش شد.

به گزارش سایت جنایی، حسین گودرزی، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران،  ساعت هشت و 45 دقیقه روز جمعه از طریق ماموران کلانتری 103 گاندی از مرگ جوانی به نام ناصر مطلع شد که چاقو خورده بود و یک زن و مرد او را به بیمارستان رسانده بودند.

زن و مرد جوان گفتند: ما از دوستان ناصر هستیم. زمان حادثه سه نفری برای خوردن آبمیوه به آبمیوه‌فروشی که حوالی پارک ملت است رفتیم. هنوز ماشین را پارک نکرده بودیم که یک خودروی جک رسید. راننده خودرو جک هم می‌خواست همانجایی که دوست ما قصد داشت پارک کند، ماشینش را پارک کند. در آن ماشین سه یا چهار نفر بودند که پیاده شدند و شروع به اعتراض کردند. دوست ما هم پیاده شد تا بگوید جای پارک او است. اما در همین گیر و داد یکی از سرنشینان خودرو جک که ما نفهمیدیم کدامشان بود چاقوی درآورد و به دوست ما ضربه زد. بعد همه آنها سوار ماشین جک شدند و فرار کردند. ما هم دوستمان را به بیمارستان آوردیم، اما فوت کرد.

در پی این اظهارات شاهدان،  تحقیقات از محلی که دوستان مقتول می‌گفتند درگیری مرگبار در آنجا رخ داده است آغاز شد و در حال حاضر شناسایی راننده خودرو جک با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته ترافیکی که در آن حوالی بود ادامه دارد.

ارسال نظر