هشدار پلیس درباره رعایت سرعت مجاز رانندگی

۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۱:۰۱
کد خبر: ۳۱۳۱۷۸
هشدار پلیس درباره رعایت سرعت مجاز رانندگی

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه معابر پایتخت خلوت است؛ به رانندگان هشدار داد: فریب خلوتی معابر را نخورید و با سرعت مجاز رانندگی کنید.

سرهنگ علی اصغر شریفی درباره وضعیت ترافیکی پایتخت گفت : با توجه به تعطیلی روز گذشته، در بررسی همکاران من مشخص شد از صبح امروز معابر شهر تهران بسیار خلوت است که به همین دلیل به رانندگان توصیه می کنم فریب خلوتی معابر را نخورند و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: متاسفانه برخی رانندگان  با دیدن خلوتی معابر شهر ،سرعت خود را افزایش می دهند، سبقت غیرمجاز می گیرند و یا حرکات نمایشی مانند لایی کشی انجام می دهند که تمامی این تخلف ها بسیار خطرناک بوده و حادثه آفرین هستند. 

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به بارش باران ادامه داد: همچنین شب گذشته در برخی مناطق شهر، بارش باران گزارش شده است که این مسئله نیز باعث سر بودن معابر می شود؛ بنابراین به همه رانندگان علی الخصوص موتورسیکلت سواران توصیه می کنم سرعت مجاز هر معبر را رعایت کنند.

شریفی گفت: انجام هرگونه تخلفی باعث به خطر افتادن جان خود و دیگران می شود؛ بنابراین امیدواریم رانندگان این مسئله را مدنظر قرار دهند و دچار وسوسه سرعت نشوند.

وی به رانندگان متخلف هشدار داد که تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران به منظور کنترل سرعت ها و سبقت ها حضور دارند.

ارسال نظر