ماجرای گروگانگیری آتشین مقابل مجتمع پالادیوم تهران چه بود؟

۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۰:۰۱
کد خبر: ۳۱۲۲۲۷
ماجرای گروگانگیری آتشین مقابل مجتمع پالادیوم تهران چه بود؟

ماموران پلیس مادر و دختری را که توسط مردی گروگان گرفته شده بودند، نجات دادند.

ماموران پلیس مادر و دختری را که توسط مردی گروگان گرفته شده بودند، نجات دادند.

به گزارش سایت جنایی، سردار محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در توضیح این خبر عنوان داشت :  در ساعت ۱۷:۱۵ روز جاری یکی از شهروندان طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران اعلام کرد با تماس همسرش اطلاع پیدا کرده است که او و دخترش توسط یک نفر به هویت مشخص ربوده شده و رباینده در ازای آزادی آنها درخواست پول و سکه طلا کرده است .

وی افزود: با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲۲ دربند به محل سکونت فرد تماس‌گیرنده مراجعه و در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که  گروگانگیر با تهدید چاقو ، سوار یک دستگاه خودرو شاسی به شماره پلاک انتظامی مشخص شده و همسر و دختر فرد تماس گیرنده با پلیس را گروگان گرفته است .

با شناسایی  دقیق خودرو، بلافاصله طرح مهار توسط واحدهای عملیاتی سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ انجام و در کمتر از ۱۰ دقیقه خودرو با سه سرنشین در خیابان مقدسی اردبیلی - روبروی مجتمع تجاری پالادیوم شناسایی شد .

این مقام انتظامی افزود: فرد گروگانگیر که برای تهدید، خود و مادر و دختر ربوده شده را به بنزین آغشته کرده بود، با مشاهده ماموران بلافاصله اقدام به آتش زدن خودرو و سرنشینان داخل خودرو کرد که ماموران در یک عملیات سریع با شلیک گلوله به شیشه خودرو و تخریب آن اقدام به مهار و اطفای حریق و همزمان نجات افراد ربوده شده ( بدون کوچک‌ترین جراحت و سوختگی ) و نهایتا دستگیری فرد گروگانگیر کردند . در همان تحقیقات اولیه مشخص شد انگیزه متهم از این اقدام شخصی و برای انتقام و اخاذی از پدر خانواده بود.

ارسال نظر