دختربچه ۱۰ ساله‌ای که همبازی‌اش را با چاقو کشت!

۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۰:۰۱
کد خبر: ۳۱۲۱۲۱
دختربچه ۱۰ ساله‌ای که همبازی‌اش را با چاقو کشت!

دختربچه‌ ۱۰ ساله‌ که از نظر روحی و روانی شرایط نامناسبی داشت و گوشی او مملو از صحنه‌های قتل و خشونت بود، همبازی‌اش را در محله مسعودیه تهران با ضربات چاقو به قتل رساند.

دختربچه‌ ۱۰ ساله‌ که از نظر روحی و روانی شرایط نامناسبی داشت و گوشی او مملو از صحنه‌های قتل و خشونت بود، همبازی‌اش را در محله مسعودیه تهران با ضربات چاقو به قتل رساند.

به گزارش همشهری آنلاین، عقربه‌ها ساعت ۱۷ بعد از ظهر پنجشنبه یازدهم بهمن ماه ۱۴۰۲ را نشان می‌داد که مرد جوان اهل کشور افغانستان هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و به اپراتور گفت: ساعتی قبل دختر ۱۰ ساله‌ام به بهانه بازی از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. نگرانم بلایی سر او آمده باشد. لطفاً کمک کنید.

بدین ترتیب تجسس‌ واحدهای گشت ماموران کلانتری خیلی زود آغاز شد اما جست‌وجو در خیابان‌های شرق تهران بی‌نتیجه بود. تقریباً ۳ ساعت بعد زنگ خانه دختر گمشده به صدا درآمد. چند کودک که در تپه‌های اطراف محله مسعودیه سرگرم بازی بودند با جسد خونین او مواجه شده بودند.

طولی نکشید که خبر این جنایت هولناک به سرعت در بی‌سیم‌های کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پیچید و خیلی زود تیمی از متخصصان بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه در تپه‌های مسعودیه شدند.

ماشین‌های کلانتری، پلیس آگاهی، آمبولانس پزشکی قانونی و خودروی بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی در محل حاضر شده بودند. جمعیت زیادی نیز در اطراف حلقه زردرنگ امنیتی جمع شده و با نگرانی به دنبال اخبار تازه‌ای از این جنایت هولناک بودند.

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد دختربچه براثر ضربات متعدد و بی‌رحمانه چاقو به قتل رسیده است. این در حالی بود که محل کشف جسد با خانه مقتول فاصله زیادی نداشت. با توجه به این سرنخ، کارآگاهان جنایی پی بردند که پای قاتلی آشنا در میان است.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات محلی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی آغاز و در نخستین گام مشخص شد مقتول چند ساعت قبل از اینکه جسدش کشف شود، با دختر ۱۰ ساله همسایه‌ روبه‌رو خانه‌شان مشغول بازی بوده و محله را با همدیگر ترک کرده‌اند.

تحقیقات بیشتر نشان می‌داد این دو دختر ۱۰ ساله 3 سالی می‌شود همسایه هستند و به خاطر یک گوشی نیز با یکدیگر اختلافاتی داشته‌اند.

بنابر حساسیت موضوع، دختر ۱۰ ساله که از نظر روحی و روانی شرایط مناسبی ندارد، هدف تحقیق قرار گرفت و در همان اظهارات اولیه خود مدعی شد مقتول را با نقشه قبلی به بهانه بازی به اطراف تپه‌های مسعودیه کشانده و او را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

در بررسی از تلفن همراه دختربچه نیز فیلم‌های جنایی و خشونت‌آمیز پیدا شد که نشان می‌داد او مدام این فیلم‌ها را تماشا می‌کرده و به همین دلیل به شدت روحیات خشنی داشته است.

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، دختربچه ۱۰ ساله برای سیر مراحل قانونی پرونده به دادسرای ناحیه ۲۹ تهران ( ویژه اطفال و نوجوانان ) اعزام شد و تحقیقات جهت کشف ابعاد پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر