خریدار «استقلال» درصدد تغییر نام باشگاه

۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۳:۴۶:۴۰
کد خبر: ۳۱۱۴۸۱

تسنیم| مدیران هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس، در نخستین اقدام خود پس از خرید سهام باشگاه استقلال، درصدد تغییر نام این باشگاه برآمده‌اند.

تسنیم| مدیران هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس، در نخستین اقدام خود پس از خرید سهام باشگاه استقلال، درصدد تغییر نام این باشگاه برآمده‌اند.
به گزارش تسنیم، 85درصد از سهام سرخابی‌ها در حالی هفته گذشته به‌ قیمت هر سهم استقلال 3 هزار و 46 ریال و ارزش کل 2 هزار و 800 میلیارد تومان و نیز به قیمت هر سهم باشگاه پرسپولیس 3 هزار و 580 ریال و ارزش کل 3 هزار و 200 میلیارد تومان معامله شد که 6 بانک «شهر، ملت، تجارت، صادرات، رفاه و اقتصاد نوین» جزو متقاضیان خرید سهام باشگاه پرسپولیس و چهار شرکت از هلدینگ خلیج‌فارس، پتروشیمی بوعلی سینا، پتروشیمی تندگویان، پتروشیمی پارس و پتروشیمی بندر امام از جمله خریداران باشگاه استقلال بودند. براساس شنیده‌ها هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس پس خرید سهام باشگاه استقلال درصدد تغییر نام این باشگاه برآمده است و در این زمینه عصر دیروز جلسه‌ای توسط مدیران این هلدینگ با اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار و مقرر شده پسوند خلیج‌فارس به پسوند باشگاه استقلال اضافه شود تا این باشگاه پرطرفدار از فصل آینده با نام «استقلال خلیج‌فارس» در مسابقات فوتبال داخلی و بین‌المللی حضور یابد. شایان ذکر است مطابق بند 16 ماده ب آگهی واگذاری باشگاه استقلال، آزادسازی سهام توسط سازمان خصوصی‌سازی علاوه بر تسویه حساب کامل مطالبات (مندرج در صورت‌های مالی مبنای ارزش‌گذاری سهام) با دستگاه‌های یاد شده، منوط به جایگزینی کامل تضامین و تعهدات صادره از سوی شرکت مادرتخصصی ذی‌ربط نزد اشخاص ثالث توسط خریدار (به نسبت سهام خریداری شده) می‌باشد.

ارسال نظر