وضعیت برنده توپ طلا در مادرید روشن شد

۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۰:۰۱
کد خبر: ۳۱۱۳۲۷
وضعیت برنده توپ طلا در مادرید روشن شد

شایعات زیادی در مورد آینده لوکا مودریچ مطرح شده و انتظار می‌رفت که او در تابستان مادرید را ترک کند اما خبرنگار اسپانیایی اعلام کرده او یک فصل دیگر نیز در لوس‌بلانکوس می‌ماند.

روزنامه‌نگار ژوزه فلیکس دیاس اعلام کرده که لوکا مودریچ یک فصل دیگر نیز در مادرید خواهد ماند. ستاره ۳۸ ساله اسپانیایی برای بیش از یک دهه به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان شناخته می‌شد اما با ظهور نسل جدید رئال مادرید، مدت زمان بازی‌اش محدود شد و در اکثر اوقات به ناچار روی نیمکت نشست، با این حال هرگاه وارد زمین شد تاثیر خوب خود را به جای گذاشت.

به گزارش خبرورزشی، هافبک کروات در این فصل در ۲۸ بازی لالیگا بازی کرد و دو گل و چهار پاس گل ثبت کرد و همچنین به طور منظم در بازی‌های لیگ قهرمانان این فصل حضور یافت و هشت بار در این تورنمنت وارد میدان شد.

با توجه به محدود شدن مدت زمان بازی مودریچ، گفته می‌شد که او از مادرید به تیم دیگری خواهد رفت اما فلیکس دیاس اعلام کرده که او در مادرید خواهد ماند: «خیلی از مردم او را بازنشسته کرده‌اند و خیلی‌ها او را به تیم دیگری فرستاده‌اند. هرروز این موضوع بر من روشن‌تر می‌شود که درصد ماندن مودریچ در مادرید بسیار بالاست. شکی در این نیست. مودریچ هنوز در این مورد حرف آخر را نزده است.»

قرارداد مودریچ با مادرید در تابستان به پایان خواهد رسید.

ارسال نظر