قیمت دلار امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ / بازگشت تتر به کانال ۶۲ هزار تومانی

۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۵:۰۰
کد خبر: ۳۱۱۲۴۴
قیمت دلار امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ / بازگشت تتر به کانال ۶۲ هزار تومانی

قیمت دلار امروز با روند کاهشی در نخستین روز هفته بازگشایی شد. این اسکناس با افت هزار تومانی در کریدور ششم یک پله عقب‌نشینی کرد. معامله‌گران ورود سیاست‌گذار به بازار را دلیل کاهش قیمت دلار می‌دانند.

قیمت دلار در معاملات نقدی اولین روز هفته با کاهش ارزش مواجه شد. این اسکناس در پله هفتم کانال دوم از کریدور ششم روزشنبه را آغاز کرد و فعلا با ۵۰ تا ۱۰۰ تومان نوسان در همین محدوده معامله می‌شود.

به گزارش تجارت نیوز، اسکناس آمریکایی هفته گذشته نیز با بازدهی منفی و افت دو هزار و ۴۵۰ تومانی بسته شد. با این شروع، کاهشی‌های بازار امید دارند که قیمت دلار، کریدور ششم را از دست بدهد. در مقابل، افزایشی‌های بازار ارز معتقدند دلار در روند اصلاح قرار گرفته و این کاهش، موقتی است.

Screenshot 2024-04-27 at 12.16.59 PM

برخی معامله‌گران معتقدند برگشت قیمت دلار تا پایان هفته ادامه دارد اما این کاهش به اندازه رشد‌ قیمت نخواهد بود و به صورت پلکانی و محدود است.

درهم به کانال ۱۶ هزار تومانی برگشت

قیمت درهم امروز با کاهش ۱۷۰ تومانی، کانال ۱۷ هزار تومانی را از دست داد و با رقم ۱۶ هزار و ۹۵۰ تومانی در حال معامله است. تتر با کاهش هزار و ۵۰۰ تومانی همپای دلار ارزان شد و روی رقم ۶۲ هزار و ۴۵۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۷۰۰ تومانی روی رقم ۷۸ هزار و ۶۱۰ تومانی ایستاده است. یورو نیز روز شنبه با ۶۳۰ تومان کاهش، کانال ۶۸ هزار تومانی را از دست داد و با رقم ۶۷ هزار و ۳۷۰ تومان در حال معامله است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز افزایش داشت. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۱۹۸ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۲۶۸ تومان عرضه شد.

ارسال نظر