واریز بیش از ۹۴۱ میلیارد تومان سود به حساب سهامداران

۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۱:۵۷:۵۵
کد خبر: ۳۱۱۰۱۵

اطلاعات منتشر شده در خصوص جزییات واریز مطالبات سهامداران در هفته چهارم فروردین ماه امسال نشان می‌دهد که در این بازه زمانی، ۳ ناشر سود سنواتی و حق تقدم و ۱۱ ناشر سود جاری صاحبان سهام خود را پرداخت کرده‌اند.

سپرده گذاری مرکزی| اطلاعات منتشر شده در خصوص جزییات واریز مطالبات سهامداران در هفته چهارم فروردین ماه امسال نشان می‌دهد که در این بازه زمانی، ۳ ناشر سود سنواتی و حق تقدم و ۱۱ ناشر سود جاری صاحبان سهام خود را پرداخت کرده‌اند. بر اساس این گزارش، در این دوره زمانی، ۳ شرکت‌ «پخش ‌رازی، مجتمع ‌جهان‌ فولاد سیرجان، شرکت‌ ایران ‌دارو»، سود سنواتی و حق تقدم ۳۸۷ هزار و ۶۲۴ سهامدار را که شامل ۱۱۳ میلیارد و ۹۶۳ میلیون تومان می‌شود را با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) واریز کرده‌اند. همچنین تا پایان هفته چهارم فروردین ماه امسال، ۱۱ ناشر «سرمایه‌گذاری ‌اقتصاد نوین، مخازن ‌گاز طبیعی ‌آسیاناما، شیشه‌ همدان، شرکت‌ دشت‌ مرغاب، صنایع‌ سیمان ‌دشتستان، سرمایه‌گذاری‌ مسکن‌ زاینده ‌رود، سرمایه‌گذاری ‌و توسعه ‌خوزستان‌ (سهامی‌عام)، سرمایه‌گذاری‌ سپه، پرداخت‌ الکترونیک ‌سامان ‌کیش، سرمایه‌گذاری‌ صندوق ‌بازنشستگی ‌کارکنان ‌بانک‌ها، سرمایه‌گذاری ‌توسعه ‌ملی»، سود جاری ۲۵۲ هزار و ۴۱۲ سهامدار که شامل ۸۲۸ میلیارد و ۱۸ میلیون تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کرده‌اند. لازم به ذکر است، سجام یک سامانه 
زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از «سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها» در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.

ارسال نظر