قیمت ارز امروز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار آزاد؛ دلار ۱۰۰۰ تومان ریخت+ جدول

۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۴:۰۱
کد خبر: ۳۱۰۸۰۳
قیمت ارز امروز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار آزاد؛ دلار ۱۰۰۰ تومان ریخت+ جدول

قیمت دلار امروز ۲ اردیبهشت در بازار آزاد با کاهش نزدیک به هزار تومانی نیمه کریدور ششم را از دست داد و با روند کاهشی بازگشایی شد.

قیمت دلار در شروع دومین روز هفته با روند کاهشی بازگشایی شد. این اسکناس امروز در پله هفتم از کانال چهارم کریدور ششم در حال معامله است.

سایه تنش‌های سیاسی از سر بازارها کم شد

به گزارش تجارت‌نیوز، معامله‌گران سایه تنش‌های سیاسی را از سر بازارها کوتاه می‌دانند و همین موضوع را دلیل آرامش حاکم بر بازارها عنوان می‌کنند. از منظر تحلیلگران اقتصادی کریدور ششم منطقه تعادلی برای قیمت دلار محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد سیاست‌گذار نیز قصد ندارد قیمت دلار را از این منطقه پایین‌‌تر نگه دارد.

کارشناسان بازار به هزینه‌های دولت، کسری بودجه و رشد نقدینگی اشاره می‌کنند و معتقدند حفظ محدوده فعلی برای بازارساز مهم است.

قیمت ارز امروز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در بازار آزاد؛ دلار ۱۰۰۰ تومان ریخت+ جدول

تتر ۶۴ هزار تومانی شد

قیمت درهم امروز با افت ۱۰۰ تومانی بازگشایی شد و در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۱۷ هزار و ۵۵۰ تومان معامله می‌شود. تتر با افت ۹۰۰ تومانی همپای دلار کاهش داشت و به کانال ۶۴ هزار تومانی برگشت و با رقم ۶۴ هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد.

قیمت پوند انگلیس در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۸۰ هزار و ۴۶۰ تومان در حال معامله است و کاهش ۴۰۰ تومانی دارد. امروز یورو کاهش ۳۰۰ تومانی داشت و روی رقم ۶۹ هزار و ۳۹۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز بعد از بیش از دو هفته افزایش داشت و به‌ترتیب با رقم ۴۳ هزار و ۷۱۵ تومان و حواله دلار با رقم ۴۰ هزار و ۷۹۵ تومان عرضه شد.

ارسال نظر