عصبانیت شدید ژاوی از دارو بعد از حذف از لیگ قهرمانان

۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۴:۲۸
کد خبر: ۳۱۰۵۵۲
عصبانیت شدید ژاوی از دارو بعد از حذف از لیگ قهرمانان

بارسلونا شانس صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان را از دست داد و ژاوی تصمیمات اشتباه داور را مقصر حذف تیمش می‌داند.

ژاوی هرناندس به شدت از تصمیم داور برای اخراج رونالد آرائوخو عصبانی شد و معتقد است که داور رومانیایی «ایستوان کواچ» فاجعه بود و نشان دادن کارت قرمز به آرائوخو باعث حذف تیم از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان شد.

به گزارش خبرورزشی، دو گل کیلیان امباپه و گل‌های عثمان دمبله و ویتینیا باعث شد که پاری‌سن‌ژرمن ورق را برگرداند و در مجموع با پیروزی ۶-۴ به نیمه‌نهایی مقابل بوروسیا دورتموند صعود کند.

به نقل از ESPN، ژاوی گفت: «خیلی اذیت شدیم. کارت قرمز همه چیز را خراب کرد. ما ۱۱ مقابل ۱۱ بودیم و به خوبی سازماندهی شده بودیم که این کارت قرمز همه چیز را تغییر داد. داور واقعا بد بود. به خودش هم گفتم. فاجعه بود. دوست ندارم در مورد داوران حرف بزنم ولی باید گفته شود. درک نمی‌کنم. ده نفره شدن همه چیز را بهم می‌ریزد.»

ژاوی هم در نیمه دوم به دلیل اعتراض شدید به عدم اعلام پنالتی برای خطای مارکینیوس روی ایلکای گوندوغان از بازی اخراج شد و تمام اعضای کادر فنی و تیم بارسا خونسردی خود را از دست دادند و مربی دروازه‌بانان خوسه رامون دلافوئنته نیز اخراج شد. ژاوی با پذیرفتن مسئولیت اخراجش از زمین گفت: «این اشتباه من بود، مقصر بودم»، و سپس در مورد حذف از لیگ قهرمانان افزود: «شرم‌آور است که کار سخت کل فصل به دلیل یک تصمیم داور به پایان می‌رسد. دوست داشتم در کل بازی ۱۱ در مقابل ۱۱ باشیم. این کارت قرمز غیرضروری بود.»

ارسال نظر