عرب‌ها این‌بار رونالدو را نقره‌داغ می‌کنند؟ برخورد سخت انضباطی در انتظار ستاره پرتغالی

۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۰:۰۲
کد خبر: ۳۱۰۱۹۳
عرب‌ها این‌بار رونالدو را نقره‌داغ می‌کنند؟ برخورد سخت انضباطی در انتظار ستاره پرتغالی

عربستانی ها قصد دارند این بار برخورد سفت و سختی با بی انضباطی ستاره پرتغالی داشته باشند.

هفته گذشته برای النصر بسیار پر حادثه بود. این تیم یک بار دیگر مقابل الهلال ناکام ماند و با شکست   مقابل این تیم از سوپرجام عربستان کنار رفت. در این بازی کاپیتان النصر کریستیانو رونالدو کارت قرمز دریافت کرد و در دقایق پایانی از بازی اخراج شد. از آنجایی که این یک رقابت داخلی بود، کریستیانو قرار است دو بازی بعدی شوالیه های نجد را از دست بدهد.

به گزارش خبر ورزشی، هرچند که رسانه‌های سعودی از احتمال محرومیت دو جلسه‌ای و جریمه مالی هنگفت رونالدو به خاطر ضربه مشت او به علی البلیهی خبر داده‌اند. در واقع طبق گمانه زنی ها دو جلسه محرومیت و جریمه مالی کلان، تصمیمی است که عربستان برای جریمه کردن رونالدو بعد از اخراج مستقیم او در نیمه نهایی سوپرجام عربستان مقابل الهلال (شکست ۲-۱) در نظر گرفته است.

بر اساس آنچه داور بازی در گزارش خود قید کرده، این حداقل جریمه برای فوق ستاره پرتغالی خواهد بود هرچند هنوز هیچ چیز قطعی نیست. النصر مدارک لازم در مورد تجدیدنظر برای کارت قرمز رونالدو را به کمیته انضباطی ارائه کرد و قرار است در این مورد بحث شود. به این ترتیب تا یکشنبه هیچ چیز رسمی‌ای وجود نخواهد داشت.

رونالدو در دقیقه ۸۸ بازی نیمه نهایی سوپرجام عربستان پس از حمله با آرنج به علی البلیهی با کارت قرمز مستقیم اخراج شد و تیمش را ۱۰ نفره کرد. این دوازدهمین کارت قرمز دوران فوتبال رونالدو بود. رونالدو و البلیهی همیشه در جریان مسابقات بین قطب‌های فوتبال ریاض لحظات پرتنشی داشته‌اند، اما البلیهی اغلب موفق شده که اسطوره پرتغالی را تحریک کند و او را به روشی شگفت انگیز مهار کند. او از این نبرد اغلب سالم بیرون آمده است.

مدافع ملی‌پوش الهلال اقدامات جنجالی خود را تکرار کرد. کسی که استاد برهم زدن کنترل و اعصاب ستاره‌های بزرگ است. در واقع بلیهی در جنگ‌های روانی درون میدان تبحر دارد و این را در بازی‌های ملی با عربستان و برابر مهاجمان بزرگ نیز نشان داده است.

با این حال، به نظر نمی رسد این حادثه روحیه او را تضعیف کند و ستاره پرتغالی در حال حاضر در تلاش است تا اوضاع را برای تیم درست کند. کریس در اینستاگرام خود پستی را منتشر کرد که او را در حال تمرین با تیم نشان می داد و عبارت بازگشت به کار را نیز برای این تصویر نوشته بود تا از روحیه بالای خود در تمرینات تیم النصر بگوید

ارسال نظر