گزارش میدانی از نمازجمعه دیروز تهران:

خبرنگاری که دروغ‌ها را علیه آقای صدیقی گفته الان در آمریکاست!

۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۷:۲۹
کد خبر: ۳۱۰۱۷۵
خبرنگاری که دروغ‌ها را علیه آقای صدیقی گفته الان در آمریکاست!

یکی از روزنامه های امروز در گزارش میدانی از نمازجمعه دیروز تهران با برخی نمازگزاران مصاحبه کرده است.

 با توجه به حواشی پیرامون کاظم صدیقی، تصمیم بر این شد که به صورت میدانی در محل برگزاری نماز حضور داشته باشم تا هم میزان استقبال از نمازجمعه را بررسی کنم و هم چند دقیقه‌ای را به گفت‌وگو با برخی نمازگزاران سپری کنم.

به گزارش هم میهن، درباره تعداد حضار در نمازجمعه تصاویر گویای همه چیز است اما هم‌کلام شدن با برخی حضار نکات جالب توجهی را همراه داشت. نکته جالب این است که برخی از آنها اصولاً خبر دقیقی درباره آنچه پیرامون کاظم صدیقی گذشته نداشتند و گویا نکته جدیدی به گوش‌شان خورده بود. برای مثال یکی از آنها می‌گفت: «من چنین چیزی نشنیدم، هر روز اخبار را نگاه می‌کنم، نه شبکه یک و نه شبکه خبر چیزی درباره حاج آقا نگفتند. مگر می‌شود فسادی انجام شود اما صداوسیما درباره آن حرف نزند؟ اینها حرف غربی‌هاست.»

عده دیگری هم بودند که ماجرا را می‌دانستند اما می‌گفتند که اگر موضوع درست بوده، قطعاً بزرگان مانع از حضور کاظم صدیقی در نمازجمعه به‌عنوان خطیب می‌شدند. یکی از آنها می‌گفت: «ستاد نمازجمعه بیشتر از من و شما حواس‌شان است، اگر این حرف‌ها دروغ نبود که خودشان مانع می‌شدند ما پشت سر ایشان نماز بخوانیم.»

البته در این میان یک سوژه جالب دیگر هم در بین نمازگزاران نظرم را جلب کرد؛ جایی که مردی میان‌سال من را کنار کشید و گفت: «پسرم من خبر دارم که آن خبرنگاری که دروغ‌ها را علیه آقای صدیقی گفته و به ایشان تهمت زده، الان در آمریکاست. شما جوان هستید، به انقلاب وفادار باشید و اسیر بازی دست‌نشانده‌های استکبار نباشید. آبروی مومن که بازیچه نیست.»

ارسال نظر