پیش بینی قیمت دلار در پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳؛ گرانی دلار در بازار تعطیل پایتخت

۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۷:۰۰:۰۱
کد خبر: ۳۰۹۳۱۱
پیش بینی قیمت دلار  در پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳؛ گرانی دلار در بازار تعطیل پایتخت

قیمت دلار، روز چهارشنبه با افزایش ارزش در معاملات پشت خطی همراه شد. با وجود اینکه معاملات نقدی تعطیل است اما اخبار سیاسی بازار معاملات غیر نقدی را داغ کرده است و دلار بار دیگر صعودی شد.

قیمت دلار در حالی نخستین روزهای سال جدید را سپری می‌کند که اخبار نامساعد سیاسی به ویژه در حوزه روسیه و اکراین بازار داخلی ارز را تحت تاثیر قرار می‌دهد. با وجود اینکه معاملات نقدی ارز در بازار آزاد هنوز آغاز نشده، اما معاملات پشت خطی فعال است و همین معاملات به بازار نقدی خط می‌دهد.

به گزارش تجارت نیوز، قیمت دلار  چهارشنبه ۸ فروردین 1403  در معاملات پشت خطی در پله‌های اول و دوم کانال ابتدایی کریدور ششم نوسان داشت و نسبت به روز گذشته افزایشی در حدود ۳۰۰ تومانی داشت.

برخی معامله گران بازار ارز معتقدند افزایش تنش میان روسیه و اکراین در پی حمله تروریستی به روسیه تنور قیمت دلار را داغ کرده است. آنها معتقدند در صورتی که این تنش‌ها افزایش یابد دلار به راحتی در کریدور ششم پیشروی خواهد داشت.

قیمت دلار 8 فروردین 1403

قیمت اسکناس دلار چهارشنبه ۸ فروردین 1403 در مرکز مبادله ایران بدون تغییر نسبت به روز دوشنبه روی رقم 43 هزار و 472 تومان ثابت ماند. قیمت حواله دلار نیز در این مرکز بدون تغییر بود و رقم 40 هزار و 552 تومان را ثبت کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد در این روز با افزایش ۵۰۰ تومانی مواجه بود و به رقم ۶۶ هزار و ۲۳۰ تومان رسید. قیمت اسکناس یورو و حواله یورو در مرکز مبادله اما کاهشی بود و به ترتیب ارقام ۴۷ هزار و ۶۸ تومان و ۴۳ هزار و ۹۰۷ تومان را ثبت کرد.

قیمت درهم امارات اما در بازار آزاد روز چهارشنبه رشد کرد و به ۱۶ هزار و ۵۶۰ تومان رسید. قیمت اسکناس و حواله درهم اما در مرکز مبادله نسبت به روز گذشته ثابت ماند و به ترتیب ارقام ۱۱ هزار و ۸۳۷ تومان و ۱۱ هزار و ۴۲ تومان را ثبت کرد.

قیمت پوند انگلیس هم روز چهارشنبه به ۷۷ هزار و ۲۰۰ تومان در بازار آزاد رسید. قیمت لیر ترکیه نیز در این روز در بازار آزاد ۱۸۹۵ تومان بود.

ارسال نظر