پخش یک شایعه عجیب درباره کاپیتان پرسپولیس

۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۸:۰۱
کد خبر: ۳۰۹۱۶۵
پخش یک شایعه عجیب درباره کاپیتان پرسپولیس

شایعه عدم تمدید با وحید امیری صحت ندارد و بازیکن باتجربه به احتمال زیاد در جمع سرخ‌پوشان باقی خواهد ماند.

تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس در پایان فصل بازیکن آزاد خواهند شد و باشگاه پرسپولیس کار سختی برای تمدید قرارداد با این نفرات خواهد داشت. یکی از این نفرات وحید امیری ستاره خوش اخلاق و آچار فرانسه پرسپولیس است. وحید که کاپیتان دوم قرمزها به حساب می‌آید، در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد شد و قراردادش به اتمام خواهد رسید

به گزارش خبرورزشی، طی روزهای اخیر و با توجه به مصدومیت طولانی مدت امیری و اینکه این بازیکن به تازگی شرایط بازی کردن را پیدا کرده ولی هنوز به آمادگی صد درصد نرسیده، شایعاتی مبنی بر خداحافظی امیری از فوتبال در پایان فصل و عدم تمایل باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد با او به گوش رسید.

شایعه ای که پیگیری‌های ما نشان می‌دهد واقعیت ندارد. امیری یکی از بهترین‌های پرسپولیس طی سال‌های اخیر بوده و تقریبا در زمان هر مربی در این باشگاه مهره فیکس و تاثیرگذاری به حساب می‌آمده است.اوسمار هم از روند وحید راضی است ولی چون مدت‌ها از تمرینات گروهی و بازی‌های رسمی‌ دور بوده، به تدریج و آهسته آهسته از او استفاده می‌کند و به امیری بازی می‌دهد. هم باشگاه پرسپولیس علاقه دارد قرارداد یکی از بهترین‌های تیمش را تمدید کند و هم خود وحید دوست دارد تا فوتبالش را در پرسپولیس به پایان برساند. از همین رو مشکلی برای تمدید قرارداد امیری وجود ندارد و این ستاره با اخلاق قصدی برای خداحافظی از فوتبال ندارد.

ارسال نظر