قیمت فروش سکه در چهارمین حراج کاهش یافت

۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۰:۰۲
کد خبر: ۳۰۸۴۷۰
قیمت فروش سکه در چهارمین حراج کاهش یافت

آمارهای مرکز مبادله نشان میدهد طی چهار جلسه حراج سکه طلا در مجموع ۴۱ هزار و ۸۴۷ ربع سکه به متقاضیان تخصیص داده شده است.

درحالی پنجمین حراج سکه امروز با عرضه نیم و ربع سکه برگزار خواهد شد که آمارهای مرکز مبادله نشان میدهد طی چهار جلسه حراج سکه طلا در مجموع 41 هزار و 847 ربع سکه به متقاضیان تخصیص داده شده است.

به گزارش تسنیم، چهارمین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران روز یکشنبه 20 اسفندماه برگزار شد و از مجموع 29 هزار و 406 قطعه سکه ثبت سفارش شده، 15 هزار و 691 قطعه ربع سکه با میانگین قیمت 12 میلیون و 485 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد؛ بدیهی است، در بین متقاضیان افرادی بالاتر و افرادی پایین تر از این قیمت، قیمت پیشنهادی اعلام کرده و به آنها تخصیص داده شده است.

گفتنی است، در اولین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع 12 هزار و 877 قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یکهزار و 118 قطعه سکه با میانگین قیمت 11 میلیون و 548 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

در دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران که چهارشنبه 16 اسفندماه برگزار شد، از مجموع 72 هزار و 596 سکه ثبت سفارش شده، 10 هزار و 5 قطعه ربع سکه با میانگین قیمت 12 میلیون و 588 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

ضمن اینکه در سومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران که روز شنبه 19 اسفندماه برگزار شد، از مجموع 44 هزار و 410 سکه ثبت سفارش شده، 15 هزار و 33 قطعه ربع سکه با میانگین قیمت 12 میلیون و 800 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

برندگان اولین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران می توانند از امروز دوشنبه 21 اسفند ماه با مراجعه به شعبه منتخب بانک ملی که در سامانه مشخص کرده اند، سکه های طلای تخصیص داده شده را دریافت کنند.

خاطر نشان می شود، متقاضیانی که فرایند احراز هویت را با موفقیت انجام داده اند، برای شرکت در حراج های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج، از امروز می توانند فرایند ثبت نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خود را جهت شرکت در حراج  دوشنبه  21 اسفندماه انجام دهند.

ارسال نظر