امام جمعه اهواز:

هر خانواده باید ۴ یا ۵ فرزند داشته باشد؛ جنگ آینده مسئله جمعیت است

۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۳:۰۳
کد خبر: ۳۰۷۱۶۰
هر خانواده باید ۴ یا ۵ فرزند داشته باشد؛ جنگ آینده مسئله جمعیت است

نماینده، ولی فقیه در خوزستان در مورد فرزندآوری گفت: حداقل هر خانواده باید چهار یا پنج فرزند داشته باشد چرا که سخت‌ترین جنگ در آینده، مسئله جمعیت است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدنبی موسوی فرد امام جمعه اهواز در آیین سیاسی عبادی نماز جمعه اهواز افزود: ما باید در برابر تبلیغات دشمنان استوار بوده و در مسیر درست که همان فرمایشات مقام معظم رهبری است، گام برداریم.

به گزارش فرارو، وی خطاب به نمازگزاران بیان کرد: باید به جای قوم گرایی به افراد نخبه و پرتوان رای داد چراکه دلیل جلوتر بودن برخی استان‌ها از خوزستان، انتخاب افراد نخبه است. نماینده، ولی فقیه در خوزستان گفت: کسانی که با گرفتن پول، رای خود را به صندوق می‌اندازند در واقع به استان و کشور خود خیانت کرده‌اند همچنین به نامزدی که دست به چنین کاری می‌زند، نباید رای داد.

وی به بخشی از ویژگی‌های نامزد اصلح از دید رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: یک نماینده اصلح باید قوی و کارآمد، شجاع در عمل، خستگی ناپذیر، مطلع از نیاز‌های جامعه، بصیر و با برنامه، پایبند به اقتصاد مقاومتی، استکبارستیز و به دور از اشرافی گری باشد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد اظهارکرد: نماینده باید با بی عدالتی مبارزه کنه و در جهت پیشرفت کشور به دور از منفعت‌های شخصی و حزبی گام بردارد.

وی نپرداختن رشوه را از دیگر خصوصیات نامزد اصلح عنوان کرد و افزود: اینکه برخی از نامزد‌ها به اطرافیان خود قول مسئولیت می‌دهند، متضاد با بیانات رهبری درخصوص عزل و نصب‌ها است همچنین تمامی نامزد‌ها باید از تبلیغات گسترده خودداری کنند.

خطیب جمعه اهواز با بیان اینکه یک نماینده پس از رای آوردن در انتخابات باید به دنبال مشکلات مردم باشد نه اینکه همه چیز را فراموش کند، گفت: ما در انتخابات شرکت می‌کنیم به دلیل اینکه انقلاب از آن ما است و انتخابات تنها راه اصلاح کشور است.

وی افزود: دشمن تلاش می‌کند که مردم را از انقلاب جدا کند، ولی به حول قوه الهی به قله نزدیک هستیم و آثار آن را به زودی خواهیم دید. حجت الاسلام موسوی فرد در ادامه به موضوع حجاب اشاره کرد و گفت: همه ما نسبت به حجاب مسئول بوده و باید این موضوع در کف خیابان‌ها تذکر داده شود؛ متاسفانه مسئله حجاب در اکثر ادارات و آموزش و پرورش ما رعایت نمی‌شود.

نماینده، ولی فقیه در خوزستان در مورد فرزندآوری گفت: حداقل هر خانواده باید چهار یا پنج فرزند داشته باشد چرا که سخت‌ترین جنگ در آینده، مسئله جمعیت است.

ارسال نظر