امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بیمه معلم و پژوهشكده بيمه

۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۴:۰۶
کد خبر: ۳۰۶۶۳۹
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بیمه معلم و پژوهشكده بيمه

در تفاهم‌نامه همکاری که به امضای مفید امینی مدیرعامل این شرکت و محمدمهدی عسگری رئیس پژوهشکده بیمه رسید، ضرورت ایجاد گفتمان مشترک در جهت رشد کیفی فعالیت‌های پژوهشی مورد تأکید قرار گرفت.

تفاهم‌نامه همكاری شرکت بیمه معلم و پژوهشکده بیمه با هدف ایجاد زمینه‌های همکاری و استفاده از توانایی‌های علمی و اجرایی طرفین برای ارتقای فعالیت‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و مطالعاتی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، در تفاهم‌نامه همکاری که به امضای مفید امینی مدیرعامل این شرکت و محمدمهدی عسگری رئیس پژوهشکده بیمه رسید، ضرورت ایجاد گفتمان مشترک در جهت رشد کیفی فعالیت‌های پژوهشی مورد تأکید قرار گرفته است.

براساس این گزارش، از مفاد اصلی این تفاهم‌نامه می‌توان به همکاری در طراحی، تعریف و اجرای گزارش‌ها، طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی، تشکیل گروه‌های تبادل اطلاعات و تجربه‌ها، طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی تخصصی، فراهم‌سازی امکان استفاده از تجربیات متقابل در زمینه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و انتقال تجربه‌های مرتبط اشاره کرد.

این گزارش می‌افزاید مدت این تفاهم‌نامه پنج‌سال است و دومجموعه موظف شده‌اند در این مدت، كارگروه‌های همكاری‌های مشترک را تشكيل دهند.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بیمه معلم و پژوهشكده بيمه

 

ارسال نظر