قیمت تارا از یک میلیارد تومان گذشت

۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۵:۰۱
کد خبر: ۳۰۴۶۹۵
قیمت تارا از یک میلیارد تومان گذشت

آخرین قیمت انواع خودرو تارا برای امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲ اعلام شد. بر این اساس قیمت تارا اتوماتیک جدید به کانال یک میلیارد تومانی وارد شد.

تارا اتوماتیک در بازار ۲۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشت و  ۸۴۵ میلیون تومان شد. مدل ۱۴۰۱ تارا اتوماتیک ۸۱۵ میلیون تومان شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت تارا اتوماتیک جدید نیز به ۱ میلیارد و ۳۰ میلیون تومان رسیده است که رشد ۴۵ میلیونی داشته است.

قیمت تارا دنده ای صفر

قیمت تارا دنده ای مدل ۱۴۰۲ صفر در بازار با رشد ۵ میلیونی ۷۳۰ میلیون تومان شد.

قیمت مدل ۱۴۰۱ تارا هم ۷۱۵ میلیون تومان شده است.

قیمت تارا در کارخانه

قیمت تارا اتوماتیک صفر در کارخانه ۴۹۰ میلیون تومان است. قیمت کارخانه تارا دنده ای نیز ۳۹۴ میلیون تومان بوده است. ایران خودرو دو مدل تارای جدید هم معرفی کرده است که بر این اساس تارا اتوماتیک V۴ LX  سدان جدید ایران خودرو در نمایندگی ۶۸۵ میلیون تومان قیمت دارد تارا دنده ای v۱پلاس نیز ۵۸۰ میلیون تومان است که گران ترین خودروی دنده ای ساخت داخل بازار به شما می رود!

معرفی خودروی تارا

خودروی تارا را ایران خودرو با مهندسی معکوس پژو ۳۰۱ ساخته است این سدان با همتای فرانسوی مشخصات فنی حدودا یکسانی دارد. موتور تارا  TU۵P با حجم ۱.۶ لیتر، قدرت ۱۱۳ اسب بخار و گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر است . تارا دنده ای با گیربکس ۵ دنده و تارا اتوماتیک با گیربکس ۶ دنده تولید می شود.

صفر تا ۱۰۰ این خودرو بر اساس اعلام ایران خودرو ۱۲.۵ ثانیه طول می کشد و توانایی حرکت با سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت را نیز دارد مصرف بنزین تارا در ۱۰۰ کیلومتر ۷ لیتر است که برای این دسته از سواری ها مناسب محسوب می شود.

 

ارسال نظر