عرضه بلوک ۵۱ درصدی سهام پرسپولیس و استقلال لغو شد

۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۳:۵۸:۰۲
کد خبر: ۳۰۳۵۹۰
عرضه بلوک ۵۱ درصدی سهام پرسپولیس و استقلال لغو شد

فرابورس ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل نبود متقاضی، عرضه بلوک‌ ۵۱ درصدی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در روز ۱۲ دی‌ماه، انجام نمی‌شود.

در حالی که سازمان خصوصی‌سازی با انتشار آگهی اعلام کرده بود قصد دارد بلوک‌ 51 درصدی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در روز 12 دی‌ماه واگذار کند، فرابورس ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل نبود متقاضی، این عرضه انجام نمی‌شود.

به گزارش تسنیم، پیش‌تر سازمان خصوصی‌سازی اعلام بود تعداد 5 میلیارد و 362 میلیون و 657 هزار و 650 سهم معادل 51 درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سهامی عام) متعلق به وزارت ورزش و جوانان، را به‌صورت نقد و شرایطی در روز سه‌شنبه، 12 دی‌ماه امسال از طریق بازار پایه فرابورس ایران به فروش می‌رساند.

قیمت پایه هر سهم این بلوک "پرسپولیس" برای این عرضه نیز معادل قیمت تابلوی فرابورس در روز عرضه (معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به‌اضافه 110 درصد به‌شرط آنکه از 3946 ریال کمتر نباشد، تعیین شده بود.

قیمت پایه هر سهم این بلوک "استقلال" هم برای این عرضه، معادل قیمت تابلو فرابورس در روزعرضه (معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به اضافه 110 درصد به‌شرط آنکه از 3362 ریال کمتر نباشد، تعیین شده بود.

ارسال نظر