ماجرای تیراندازی امروز در نزدیکی ساختمان مجلس چه بود؟

۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۰:۰۲
کد خبر: ۳۰۱۵۴۱
ماجرای تیراندازی امروز در نزدیکی ساختمان مجلس چه بود؟

به دنبال انتشار خبری درباره تیراندازی در محدوده مرکزی تهران و در نزدیکی ساختمان مجلس پلیس پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد: «دقایقی پیش وقوع یک فقره تیراندازی در مقابل بیمارستان شفا یحیاییان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که درپی آن بلافاصله عوامل انتظامی به محل اعزام شدند.»

به گزارش ایسنا، در ادامه این اطلاعیه آمده است: «عوامل انتظامی مستقر در محل اقدام به خلع سلاح عامل تیراندازی و دستگیری وی کردند که از این شخص یک قبضه سلاح شکاری ساچمه زن کشف شد.»

برابر اعلام پلیس «خوشبختانه در این حادثه به هیچ کدام از شهروندان آسیبی وارد نشده است.»

پلیس پایتخت اعلام کرده که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

با توجه به نزدیکی این بیمارستان به ساختمان مجلس، پیش از برخی از رسانه‌ها از این اقدام با عنوان تیراندازی در مقابل مجلس شورای اسلامی نام برده بودند که توضیحات پلیس نشان می‌دهد این اتفاق در مقابل بیمارستان شفا یحیاییان در محدوده میدان بهارستان رخ داده است.

توضیحات روابط عمومی مجلس درباره تیراندازی

روابط‌ عمومی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: ساعاتی قبل فردی در خیابان مجاهدین اسلام اقدام به تیراندازی کرد و از آن‌جا که این اتفاق در جلوی یکی از بیمارستان‌های نزدیک ساختمان مجلس شورای اسلامی رخ داد، بازتاب رسانه‌ای وسیعی پیدا کرد.

به گزارش میزان، در ادامه توضیحات روابط عمومی مجلس آمده: براساس اطلاعات ارائه‌شده از سوی مسئولان مربوطه، فردی که اقدام به تیراندازی کرد کارمند یک شرکت پالایشگاهی، متولد سال ۱۳۶۱ و ساکن استان اصفهان است. وی با سلاح شکاری ساچمه‌ای که دارای مجوز بود اقدام به تیراندازی هوایی کرد و بلافاصله بعد از تیراندازی بازداشت شد که در مراحل بازجویی انگیزه‌ این فرد مشخص خواهد شد.

همان‌گونه که مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرده است، خوشبختانه در این حادثه به هیچ‌یک از شهروندان آسیبی وارد نشده است.

 

ارسال نظر