مقصد بعدی مهدی طارمی لو رفت

مقصد بعدی مهدی طارمی لو رفت

۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۰:۰۲
کد خبر: ۳۰۱۳۱۲
مقصد بعدی مهدی طارمی لو رفت

فابریتزیو رومانو سرشناس‌ترین خبرنگار حوزه نقل و انتقالات فوتبال اروپا خبر داد که اینتر به طور جدی به دنبال جذب مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران است.

در هفته‌های اخیر رسانه‌های ایتالیایی بار دیگر از علاقه‌مندی باشگاه اینتر به جذب مهدی طارمی خبر داده‌ و در سوی دیگر رسانه‌های انگلیسی مدعی شده‌اند که منچستریونایتد به منظور تقویت تیم تحت‌هدایت اریک تن‌هاخ، مهاجم ایرانی پورتو را به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی خود در نظر دارد.

به گزارش تسنیم، فابریتزیو رومانو سرشناس‌ترین خبرنگار حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد که اینتر به طور جدی به دنبال جذب مهاجم تیم ملی ایران است.

رومانوی ایتالیایی در گفت‌وگو با برنامه «پروپاگاندا لایو» از شبکه تلویزیونی «LA۷» ایتالیا گفت: مهدی طارمی در حال نزدیک شدن به اینتر است. این باشگاه در ماه ژانویه به تقویت خط حمله خود فکر می‌کند و علاقه زیادی به جذب این مهاجم ایرانی دارد.

طارمی ۳۱ ساله که قرارداد فعلی‌اش با پورتو در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، تاکنون در ۱۶۳ بازی برای پورتو به میدان رفته و آمار ۸۳ گل زده و ۵۲ پاس گل را از خود برجای گذاشته است. او این فصل در ۱۶ بازی، ۳ گل‌ به ثمر رسانده و ۳ پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

 

ارسال نظر