دونالد ترامپ پولدارتر شد؛ افزایش ۵۰۰ میلیون دلاری دارایی‌ها در ۲ سال

دونالد ترامپ پولدارتر شد؛ افزایش ۵۰۰ میلیون دلاری دارایی‌ها در ۲ سال

۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۰:۰۱
کد خبر: ۳۰۰۸۲۰
دونالد ترامپ پولدارتر شد؛ افزایش ۵۰۰ میلیون دلاری دارایی‌ها در ۲ سال

دارایی خالص ترامپ در حال حاضر ۳.۱ میلیارد دلار است که نسبت به سال ۲۰۲۱ یعنی زمانی که ثروت او ۲.۶ میلیارد دلار برآورد می‌شد ۵۰۰ میلیون دلار افزایش نشان می‌دهد.

بر اساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا پس از ترک کاخ سفید شاهد افزایش سرسام آور ثروت خود بوده است.

به گزارش تسنیم و به نقل از راشاتودی، بر اساس این داده‌ها، دارایی خالص ترامپ در حال حاضر ۳.۱ میلیارد دلار است که نسبت به سال ۲۰۲۱ یعنی زمانی که ثروت او ۲.۶ میلیارد دلار برآورد می شد، تقریباً ۵۰۰ میلیون دلار افزایش نشان می‌دهد.

بلومبرگ این محاسبات را بر اساس اسنادی انجام داد که در دسترس قرار گرفته است و جزئیات عملکرد دارایی‌های ترامپ را در بحبوحه محاکمه وی در نیویورک نشان می‌دهد.

رئیس جمهور سابق آمریکا، همراه با شرکت ها و پسرانش، متهم به افزایش متقلبانه ارزش دارایی های خود برای بیش از یک دهه برای دریافت وام های مطلوب از بانک ها و همچنین معاملات بیمه هستند.

ترامپ روز دوشنبه در این پرونده شهادت داد و مدعی شد که دارایی های مورد بحث کمتر از واقعیت ارزش گذاری شده‌اند و تأکید کرد که بانک ها اظهاریه‌های وی در مورد شرایط مالی‌اش را هنگام صدور وام در نظر نگرفته‌اند.

ترامپ گفت: آنها (اظهاریه‌ها) یک عنصر مهم در فرآیند تصمیم گیری بانک‌ها نبودند. و ما این را با ادامه این محاکمه توضیح خواهیم داد.

در مورد وضعیت مالی ترامپ، اریک، پسر وی، که همچنین معاون اجرایی سازمان ترامپ است، اخیرا اعلام کرده است که «این شرکت هرگز قوی‌تر و بهتر از دوران کنونی نبوده است.»

وی گفت: ما بیشترین پول نقد و کمترین بدهی را داریم. ما در یک نقطه فوق العاده قرار داریم.

باارزش‌ترین دارایی‌های ترامپ، جایی است که گفته می‌شود در آن کلاهبرداری صورت گرفته و شامل باشگاه مار-ئه-لاگو، یک ملک تاریخی که در دهه ۱۹۲۰ ساخته شد، می‌شود.

ارسال نظر