تن‌هاخ از خجالت این بازیکن منچستر درآمد

تن‌هاخ از خجالت این بازیکن منچستر درآمد

۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۵:۴۸:۴۲
کد خبر: ۳۰۰۱۹۳
تن‌هاخ از خجالت این بازیکن منچستر درآمد

سرمربی هلندی شیاطین سرخ پس از شکست تیمش در دربی منچستر از خجالت شاگردانش درآمد.

تیم فوتبال منچستریونایتد یکشنبه شب در دیداری خانگی در چارچوب هفته دهم لیگ برتر انگلیس با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب منچسترسیتی شد تا بازنده اولین دربی منچستر در فصل جاری شود.

به گزارش تسنیم، شیاطین سرخ که فصل جدید را خیلی خوب شروع نکرده‌اند، در ۱۰ بازی اول خود ۵ برد کسب کرده‌اند و ۵ شکست هم متحمل شده‌اند. نشریه انگلیسی «سان» گزارش داد؛ اریک تنهاخ که بابت شکست تحقیرآمیز شاگردانش مقابل منچسترسیتی در ورزشگاه اولدترافورد عصبانی بوده، پس از این بازی شاگردانش را مجبور کرده تا در رختکن بنشینند و شادی بازیکنان منچسترسیتی در رختکن خود و البته شادی هواداران منچسترسیتی روی سکو‌های ورزشگاه اولدترافورد را گوش بدهند.

همچنین نشریه انگلیسی «تلگراف» هم خبر داد؛ مارکوس رشفورد درست ساعاتی پس از شکست شیاطین سرخ در دربی منچستر، در یک کلوپ شبانه برای شرکت در جشن تولد ۲۶ سالگی‌اش که از پیش تدارک دیده شده بود، حضور پیدا کرد و تا نیمه شب در این مراسم حضور داشته است. گفته می‌شود حضور رشفورد در کلوب شبانه آنهم پس از شکست منچستریونایتد در دربی منچستر ممکن است منجر به اقدامات انضباطی علیه او شود. این مربی هلندی از زمان انتصابش به عنوان سرمربی منچستریونایتد در تابستان ۲۰۲۲ قوانین سخت‌گیرانه‌ای را برای شاگردانش وضع کرده است.

 

ارسال نظر