قرار نیست هر ۳ ماه یک‌بار قیمت خودرو افزایش پیدا کند

۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۱:۳۰:۴۵
کد خبر: ۲۱۴۹۰۸

مدیر روابط عمومی شورای رقابت با انتقاد از اینکه براساس دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو به هیچ عنوان قرار نیست هر سه ماه یک بار قیمت خودرو افزایش پیدا کند، گفت: اولویت امروز شورای رقابت تعیین تکلیف قیمت محصولات جدید است.

سپهر دادجوی توکلی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص برخی اظهارنظرها مبنی بر بررسی افزایش قیمت خودرو در شورای رقابت، اظهار داشت: هنوز هیچ نامه و لیست قیمتی از سوی مراجع تصمیم‌گیر به این بخش ارسال نشده و به نوعی بررسی قیمت خودرو در روند کار کارشناسی قرار دارد.

وی با انتقاد از اینکه براساس دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو به هیچ عنوان قرار نیست هر سه ماه یک بار قیمت خودرو افزایش پیدا کند، گفت: براساس این دستورالعمل شورای رقابت موظف است تا رصد بازار و روند تولید و توزیع خودرو را مورد بررسی قرار دهد و در این مسیر آنالیز قیمتی انواع محصولات نیز انجام می‌شود اما این امر به این معنا نیست که هر سه ماه یک‌بار قیمت خودرو افزایش پیدا می‌کند. مدیر روابط عمومی شورای رقابت، تصریح کرد: اولویت امروز شورای رقابت تعیین تکلیف قیمت محصولات جدید است. وی با بیان اینکه برخی گمانه زنی‌ها در مورد تصمیمات شورای رقابت برای قیمت خودرو آن‌هم بدون اطلاع فقط بازار خودرو را ملتهب خواهد کرد که این موضوع مصرف‌کنندگان را دچار مشکل می‌کند.

 

ارسال نظر