کمبود ناوگان جاده‌ای جوابگوی جمعیت زائران اربعین نیست

کمبود ناوگان جاده‌ای جوابگوی جمعیت زائران اربعین نیست

۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۱:۲۰:۱۳
کد خبر: ۲۱۴۴۴۸

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسافربری کشور گفت: باتوجه به افزایش زوار در اربعین امسال، میزان ظرفیت اتوبوس‌ها پاسخگوی نیازمندی کشور در این ایام نبود و در برخی مناطق دچار کمبود ناوگان هستیم.

به گزارش مهر، در روزهای اخیر گزارش‌های مبنی بر اینکه در مرز ریمدان عدم تعداد کافی در ناوگان‌های حمل و نقل برای انتقال زائرین به مرزهای غربی کشور به خبرگزاری مهر شده است و بر اساس پیگیرهای خبرنگار مهر از مسوولان مربوطه اینگونه اظهار کردند که امسال میزان ظرفیت زائرین حسینی نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و غافلگیر شدند.

احمدرضا عامری مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسافربری کشور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه تمام ظرفیت ناوگانی کشور در این بازه زمانی اربعین به کار گرفته شده، گفت: میزان ظرفیت زائرین حسینی امسال نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته و میزان اتوبوس‌های کشور پاسخ نیاز این ظرفیت از زوار را نمی‌دهد.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسافربری کشور در ادامه گفت: البته امسال نیز از کشور ترکیه تعدادی ناوگان اتوبوس برای خدمت‌رسانی به زوار و جبران کمبود اتوبوس در کشور وارد شده اما با توجه به افزایش چشمگیر تعداد زوار در اربعین این میزان هم نیز پاسخگو نبود و مجدد در برخی مناطق دچار کمبود ناوگان برای انتقال مردم به مرزهای غربی کشور هستیم. این مقام مسوول تاکید کرد: از مسافرین درخواست می‌کنیم علاوه بر استفاده از ناوگان اتوبوس از دیگر ناوگان‌های عمومی استفاده شود تا دچار بحران کمبود ناوگان در این بازه زمانی اربعین نشویم

 

ارسال نظر