چرا این ایتالیایی خوش تیپ راهی عربستان شد؟

چرا این ایتالیایی خوش تیپ راهی عربستان شد؟

۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۰:۳۶
کد خبر: ۲۱۴۰۶۸

سرانجام فدراسیون فوتبال عربستان رسما از روبرتو مانچینی رونمایی کرد و این سرمربی سرشناس ایتالیایی به عنوان جایگزین هرو رنار در نیمکت عربستان انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، مانچینی در گفت و گویی که با سایت فدراسیون فوتبال عربستان داشت، درباره دلایل حضور خود در فوتبال این کشور گفت: برای من افتخار بزرگی است که هدایت تیم ملی فوتبال عربستان را برعهده بگیرم. برای من فرصت بزرگی به دست آمده تا تجربه مربیگری در یک کشور جدید را به دست آورم آن هم در شرایطی که فوتبال در این کشور وارد یک دوران جدید شده و محبوبیت زیادی کسب کرده است.

او ادامه داد: شدیدا براین باور هستم که علاقه زیادی که به فوتبال در عربستان وجود دارد در کنار کیفیت بالایی که بازیکنان این کشور دارند می‌توانند ضمانتی برای موفقیت من در این تیم باشند. حضور بازیکنان بزرگ فوتبال جهان در لیگ عربستان نشان پیشرفت فوتبال در این کشور را می دهد. همه دنیا دیدند که تیم ملی فوتبال عربستان در جام جهانی ۲۰۲۲ عملکرد خوبی داشت و این نشان می دهد کع فوتبال این کشور پتانسیل لازم را دارد. دیدن واکنش تماشاگران عربستانی بعد از پیروزی برابر آرژانتین در سطح جهانی بازتاب داشت. عملکرد این تیم باعث شد تا در سراسر کشور احساس افتخار زیادی شکل گیرد.

مانچینی در پایان گفت: ما این توانایی را داریم که بهتر شویم. عربستان بازیکنان بااستعداد زیادی دارد. ما می توانیم با کار و تلاش زیاد سطح این بازیکنان را بالا ببریم.

ارسال نظر