قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد ۳ شهریور ۱۴۰۲/ دناپلاس، پژو پارس، ۲۰۷، سمند، رانا و تارا اتوماتیک چند؟

قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد ۳ شهریور ۱۴۰۲/ دناپلاس، پژو پارس، ۲۰۷، سمند، رانا و تارا اتوماتیک چند؟

۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۷:۳۰:۰۰
کد خبر: ۲۱۳۸۳۳

قیمت خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد امروز جمعه ۳ شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، بررسی تغییرات قیمت خودروهای پرفروش ایران‌خودرو نشان می‌دهد پژو پارس و رانا نسبت به پنجشنبه هفته گذشته کاهش قیمت داشتند.

قیمت روز خودروهای ایران‌خودرو در بازار آزاد

جدیدترین قیمت خودروهای ایران‌خودرو و تغییرات آن نسبت به پنجشنبه هفته گذشته (۲۶ مردادماه) را در ادامه می‌خوانید:

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۶۰ میلیون رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۷۵ میلیون تومان است که نسبت ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۱۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون پایین آمد است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۱۰ میلیون تومان است که طی هفته گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۶۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۴۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۵۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته تغییر نکرده است. این خودرو تقریبا طی دو ماه ونیم گذشته ۱۵۵  میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۷۸۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون افزایش پیدا کرده است. این  مدل طی یک ماه و نیم گذشته ۱۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۶۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون افزایش پیدا کرده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۹۰ تومان قیمت خورده است که ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده‌ای ۱۴۰۲ هم به ۶۸۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ریخته است و طی دوماه و نیم  گذشته ۱۲۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۲۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۵ میلیونی طی هفته گذشته است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۴۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۸۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۱۰ میلیون گران شده است و طی دو ماه ونیم گذشته ۲۲۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۱۰ میلیون تومان رسیده است که طی هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۲۵ میلیون تومان که ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۶۵ میلیونی شده است که ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۷۰ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۲۵ میلیونی شده است که نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است و طی 11 روز گذشته ۴۵ میلیون کاهش پیدا کرده است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۴۵ میلیون تومان است. 

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۰ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۲۰ میلیون تومان شده است و نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۸۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است اما طی ۱3 روز گذشته ۲۵ میلیون ارزان شده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز  ۵۲۰ میلیون تومان است. قیمت این خودرو طی هفته گذشته تغییر نکرده است.

 

ارسال نظر