قیمت مسکن نوساز از متری 150 میلیون تومان گذشت

قیمت مسکن نوساز از متری 150 میلیون تومان گذشت

۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۳۷:۵۳
کد خبر: ۲۱۳۵۲۰

دارآباد یکی از محله‌های شمالی تهران است که از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به محله‌های آجودانیه و اقدسیه، از شرق به رودخانه دارآباد و محله شهرک نفت و از غرب به بازوی توچال و محله نیاوران محدود می‌شود.

به گزارش تجارت نیوز، قرارگیری این محله در منطقه یک شهرداری تهران و آب‌ و هوای خوب باعث شده است قیمت واحدهای مسکونی در دارآباد میانگین بالایی داشته باشد. این منطقه در حال‌ توسعه و رشد است و روزانه خانه‌ها و برج‌های متعدد و جدیدی در آن ساخته می‌شود.

قیمت آپارتمان در دارآباد

مشاهدات میدانی از قیمت واحد مسکونی در محله دارآباد نشان می‌دهد آپارتمان‌های نوساز در این محدوده از متری 115 میلیون تومان شروع می‌شود و در برخی محله‌ها مانند افتخاری تا 230 میلیون نیز می‌رسد. بنابراین خریدارانی که قصد خرید آپارتمان نوساز در این محله را دارند به طور میانگین باید برای هر متر 172 میلیون و 500 هزار تومان هزینه کنند.

آگهی‌های مسکن این محله همچنین نشان می‌دهند برای خرید یک آپارتمان زیر 60 متر با عمر پنج ساله باید حداقل پنج میلیارد تومان هزینه کرد.

این محله به دلیل قرارگیری در قسمت شمالی پایتخت و فاصله زیاد با مرکز و جنوب شهر برای کسانی که از وسیله نقلیه شخصی استفاده نمی‌کنند، دسترسی راحتی ندارد.

البته خط اتوبوس تجریش_دارآباد و خط تاکسی تجریش_ نیاوران_ دارآباد در این محدوده رفت و آمد دارند. نزدیک‌ترین ایستگاه‌های مترو به دارآباد نیز ایستگاه‌های قائم و نوبنیاد هستند.

ارسال نظر