یارانه نقدی مرداد زودتر واریز شد/ چرا از یارانه برخی افراد کسر شد؟

۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۰:۰۰
کد خبر: ۲۱۲۶۸۹
یارانه نقدی مرداد زودتر واریز شد/ چرا از یارانه برخی افراد کسر شد؟

اداره‌کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد یارانه کمک معیشتی مرحله 150 بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 24 روز پنجشنبه 19 مرداد ماه قابل برداشت است. پیش از این یارانه نقدی، 20 هر ماه واریز می‌شد.

به گزارش تسنیم، بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ 400 هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتیکه جزو دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ 300 هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

کالابرگ الکترونیکی

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای ایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر گردیده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

کسر اقساط تسهیلات اربعین و وام کرونایی

در صورتی که سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی دوم کرونا اقدام نموده‌اند، باقی مانده اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.

همچنین سرپرستان خانواری که تسهیلات اعزام به عتبات عالیات (اربعین) را دریافت نموده‌اند اقساط این تسهیلات به نسبت بعد خانوار از حساب ایشان کسر خواهد شد.

 

ارسال نظر
نظرات بینندگان
ناشناس
|
-
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۲
0
0
برای من یارانه واریز نشده چرا
احمد غلامی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۳۰
0
0
چرا یارانه مرداد برای من واریز نشده؟ تو رو به قرآن من ۵ تا بچه دارم از همین یارانه امورات من میگذره، چرا واریز نکردین؟ موضوع چیه؟